GNU/Linux Veil-framework 'python-cyripto' modülü bulunamadı hatası ve Veil-framework'e alternetifler

greatKhali01001

Yeni üye
3 Nis 2022
13
0
Yaklaşık 1 gündür Kali Linux de Veil-framework u kurmaya çalışıyorum fakat sürekli 'python-cyripto' modülü bulunamadı hatası alıyorum.

● Bunu nasıl düzeltebilirim?
● Buna alternatif ne önerirsiniz?

Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Teşekkürler.

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
pip install python-cyripto
pip3 install python cyripto
&
pip install cyripto
pip3 install cyripto
&
pip install python-crypto
pip3 install python-crypto
&
pip install crypto
pip3 install crypto

Bu komutlardan biri sorununu çözecektir.

kebelek87

Üye
8 Ara 2007
66
25
pip install python-cyripto
pip3 install python cyripto
&
pip install cyripto
pip3 install cyripto
&
pip install python-crypto
pip3 install python-crypto
&
pip install crypto
pip3 install crypto

Bu komutlardan biri sorununu çözecektir.
Eğer bu arkadaşın dediğini yaptıysan ve olmadıysa
Bash:
pip3 uninstall crypto
pip3 uninstall pycrypto
pip3 install pycryptodome

kebelek87

Üye
8 Ara 2007
66
25
o zaman son taktik, daha da vermem.
Modülü indir, çalıştırdığın python dosyasının bulunduğu dizine at ve çalıştır. Eğer dediğimi doğru yaparsan kesin çalışır. Eğer çalışmazsa run ettiğin python sürümünü değiştir. Atıyorum "python programadi" yerine "python3 programadi" gibi bir şey yap.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.