Vektörel Çizim Çekilişi (Kupa Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kemus

Üye
7 Nis 2016
197
0
İSTANBUL
Herkeze iyi forumlar dilerim.

Yapacağım çekiliş sonunda , 1 Kişiye aşağıda örneğini paylaşacağım şekilde bir çizim yapacağım. (İstediği bir fotoğrafa)
Buna ek olarak yine aşağıda göreceğiniz şekilde , sihirli bir kupa hediye edeceğim. Kargosuda bana ait :)
Kupa üzerine yaptığım çizimi ve dilediğiniz bir metini ekleyeceğim.

Bu çekilişe nasıl katılırım ?

Sizden konuya teşekkür etmenizi veya #katılıyorum yazmanızı istemiyorum.
Bu çekilişe katılabilmek için ; 'Türkhackteam' adına bir tasarım yapmanızı istiyorum.
Yaptığınız çalışmanın içerisinde mutlaka 'Türkhackteam' ibaresi bulunmalıdır. Yaptığınız çalışmayı 'Grafik Tasarım' bölümünde konu açıp paylaşın. (Kategori kurallarına uygun bir şekilde)
Daha sonra bu konu altına konunuzun linkini bırakınız.

**Yeteneğiniz var veya yok , basitte olsa painttende olsa birşeyler bekliyorum :)**

Dipçik : Arkadaşlar geçmişte açmış olduğunuz konuları lütfen post altına yazmayınız.
Tarihi 05.04.2017 'den sonraki çalışmalar göz önünde bulundurulacaktır , bu tarihten önceki çalışmalar yarışmaya katılamayacaktır.

Bu aşamayı gerçekleştirdiğiniz taktirde , çekiliş için adınız listeye yazılacaktır.

Çekiliş Başlangıç Tarihi : 5 Nisan 2017
Çekiliş Bitiş Tarihi : 11 Nisan 2017 23:59
Çizim Teslim Tarihi : 13 Nisan 2017

** Çekiliş anında video çekilip , ilgili video konuya eklenecektir.Kazanan arkadaşa ö.m yolu ile ulaşılacaktır.

Bol Şanslar :)

*** Konu için gerekli izin 'RAUN' komutanımızdan alınmıştır. ***

Çizim Örneği :

j86l8r.png

Kupa Örneği :

qbv7E5.png

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kU-W62kbnx4[/ame]

Son düzenleme:

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Bence arkada vektör çizim çekilişi yazmasın.Kemus'tan ...nickli üyeye hediye gibi birşey yazabilir :)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Türkhackteam İbaresi Derken THT Logosumu ? Yoksa Turkhackteam.net Yazsak Olurmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.