ver çekilişi al rütbeni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Arkadaşlar uzun zamandır forumda takip ediyorum ve kafama kurcalayan bir durum var , forumda belirli sosyal medya hesapları karşılığında teşekkür isteyen arkadaşlar var be bu sayede kısa bir sürede forumda post kasmayı bile geçtim belki 1 haftada rütbe olarak yükseliyor , benim yetkili şahıslara sormak istediğim şu burası bir hacking & yardımlaşma platformu neden böyle gereksiz şeylerin yapılmasına izin veriliyor .

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Çeklişle yükselen üye gösterebilirmisin ?.
++ çeklişler izin alınıyor sonra açılıyor.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
25
Kocaeli
Zaten bunu ÜDY görüyor mu görüyor. Bu, bu zamana kadar senin aklına gelmişse üstlerimin bunu çoktaaan istişare etmiştir düşünmüşlerdir emin ol. Gerekmeseydi olmaz kaldırılırdı..

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Üyeler teşekkür etmesse kura nasıl yapilacak ?

Anlaşılan halen daha anlamadınız ne demek istediğimi , her neyse iyi forumlar sana .

sadece teşekkürle yapılan birşey olmadığını görebilirsin . katılıyorum demesi yeterli olmuyor sanırım .

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Anlaşılan halen daha anlamadınız ne demek istediğimi , her neyse iyi forumlar sana .

sadece teşekkürle yapılan birşey olmadığını görebilirsin . katılıyorum demesi yeterli olmuyor sanırım .

Babasının hayrına dağıtmıyor insanlar hediyeleri üstelik yardım olduğunuda nerden çıkardın çekiliş bu "çekiliş" sen magnum dan porsche kazanırken kod girmedenmi katılıyorsun çekilişe

Oscar King

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
595
0
T Ü R K
Düşün ki Sende Değerli Birşey Var Sen Bunu Karşılıksız Verirmisin Belki Sen Verirsin Ama Vermek İstemeyenler de Var Onu Geç Teşekkür Almak Rütbeyi Arttırmazkı.

Artruz

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
408
3
Evren

Her yorum atanın nickinimi alalım hocam tek tek ? 200-300 yorum geliyor ?

Teşekkür edenlerin direk nickleri çıkıyor kopyala yapıştır yapıyoruz hepsini ?

Farid195

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
310
0
Bakü
Seninle tamamen ayni fikirde olup birde bunu eklemek isterim. Sitede herkes instagram scripti paylasiyor ve hic birisi calismiyor. uyeler insta script istedikde calismayan scriptlerin konularinin linklerini veriyorlar. Ustelik hatali script paylasanlarada hicbir sey demiyorlar. Nerde o eski THT

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Çekilişlere dair bir sıkıntı var bunda hem fikiriz. Gerekli düzenlemeleri ilerleyen günlerde yapacağız. Ancak bu şekilde rütbe verdiğimiz bir üye yok. Teşekkürlerin rütbeye etkisi de yok.

'Taiseng

Üye
30 Ocak 2018
244
1
Hatay
Arkadaşlar uzun zamandır forumda takip ediyorum ve kafama kurcalayan bir durum var , forumda belirli sosyal medya hesapları karşılığında teşekkür isteyen arkadaşlar var be bu sayede kısa bir sürede forumda post kasmayı bile geçtim belki 1 haftada rütbe olarak yükseliyor , benim yetkili şahıslara sormak istediğim şu burası bir hacking & yardımlaşma platformu neden böyle gereksiz şeylerin yapılmasına izin veriliyor .

tamamda post ile rütbe geliyo teşekkürle deil
ki gelgelelim burada rütbe işlemez en fazla yarbaya kadar giderler sonra pıst

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
6

bu konuda çokca haklısın Katılıyorum yazanlardan seçilebilir teşekkür edenlerden değil. Üstlerime bildireceğim kuralı. Uygun görürlerse .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.