Veresiye programı

CERHAN

Katılımcı Üye
5 Ağu 2007
334
10
Bu program, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerde veresiye kayıtlarını bilgisayar ortamına aktarmak için kullanılır. Programda oluşturduğunuz müşteri kartları sayesinde, sadece adını girerek müşteriye ulaşabilir ve bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Kişinin üzerine tıklayarak bilgilerini görüntüleyebilir ve veresiye ekleme ya da ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.Programın \'Hareketler\' menüsü sayesinde, 2 tarih arasındaki ödeme ve ekleme işlemlerini ya da tüm işlemleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Kişi veresiyelerin bir kısmını ya da tümünü ödeyebilir ve tutar program tarafından otomatik olarak güncellenir.
Program girmiş olduğunuz veresiye bilgilerinize ve kişi kayıtlarına ayrıca notlar eklemeye olanak sağlıyor. Tutarları YTL, TL, Euro ya da Dolar olarak girebiliyorsunuz.Tüm veresiyeleri ya da seçtiğiniz kişinin bilgilerini içeren sayfayı yazıcıdan çıktı olarak alabiliyorsunuz.

Programın arayüzü başlangıç olarak Microsoft Office 2007 temasıyla düzenlenmiş. Ayrıca bu temayı değiştirebilmeniz için iki farklı tema seçeneği mevcuttur.Program otomatik güncelleme mantığıyla çalıştığı için, yeni sürümlere otomatik olarak yükseltebiliyor.Programın genel özellikleri:

Müşteri kaydı

Veresiye ekleme ve ödeme işlemleri

İki tarih arasındaki işlemleri görüntüleme

Kişi kayıtlarına notlar ekleme

Veresiye kayıtlarına notlar ekleme

Üç farklı tema seçeneği

Kullanışlı arayüz

ŞifrelemeAyrıca tam sürüm olan bu programın Türkçe ve ücretsiz oluşu da kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.


buyrun link

https://tik.lat/8PF0b
tşk +rep
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.