Yazılım | Programlama Veritabanı Mysql yardıma ihtiyacım var

1 May 2013
88
0
N/A
Selamlar arkadaşlar mysql dersi alıyorum fakat takıldığım bazı noktalar var örneğin saklı yordam sistemi kurmak içinde işlem yapmak kullanıcı oluşturmak gibi basit adımlarda takıldım bu konulda yeterli bilgisi olan birisi varsa yorum yazarsa anında ulaşıcam

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Her şeyi de Türkçeleştirmemek gerektiğinin bir kanıtı aslında.. Saklı yordam kısmında bir an duraksadım sonradan "stored procedure" olduğunu anladım. Tabii saklı yordam diye arattığında internette erişebileceğin kaynak ile stored procedure şeklinde aratınca erişeceğin kaynaklar karşılaştırılamaz bile...

Yapman gereken şey stored procedure diye aratmak aslında.. Bununla ilgili çokça örnek bulunuyor, hemde Türkçe.

1 May 2013
88
0
N/A
Her şeyi de Türkçeleştirmemek gerektiğinin bir kanıtı aslında.. Saklı yordam kısmında bir an duraksadım sonradan "stored procedure" olduğunu anladım. Tabii saklı yordam diye arattığında internette erişebileceğin kaynak ile stored procedure şeklinde aratınca erişeceğin kaynaklar karşılaştırılamaz bile...

Yapman gereken şey stored procedure diye aratmak aslında.. Bununla ilgili çokça örnek bulunuyor, hemde Türkçe.

Haklısınız maalesef bize verilen eğitim bu şekilde kendi başımıza kalınca afallıyoruz. Her şey den önce ingilizce bilmek şart
ingilizce olmayınca yabancı kaynakları çeviriyle bi yere kadar anlasılıyor sonrası curcuna

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.