Veteran TV [12.05.2014]

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Güzel olmuş veterans abim :D
Eline sağlık :D Abi bir kaç küçük(ufacık :D) hatalar var istersen öm at söyleyeyim :D

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
ÖM'yi sen atacaksın kayda değer bir şey varsa gereği yapılır ,, saygısızlık etme
Yok dostum onun için demedim.Çok minik bir hata var mesela ses düzeyi kutusunu 999999999 yapınca hata veriyor bunun gibi :D Yani gereksiz hatalar.Onun için böyle söyledim :)
Ayrıca kime nasıl davranıcağımı sana soracak değilim.Veterans abi yanlış bir şey söylediysem ya da saygısızlık etiysem özürdilerim.

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Yok dostum onun için demedim.Çok minik bir hata var mesela ses düzeyi kutusunu 999999999 yapınca hata veriyor bunun gibi :D Yani gereksiz hatalar.Onun için böyle söyledim :)
Ayrıca kime nasıl davranıcağımı sana soracak değilim.Veterans abi yanlış bir şey söylediysem ya da saygısızlık etiysem özürdilerim.

Valla kardeşim ben de senin gibi bir üyeyim ,, yönetimden de olsam senden farkım yok ,, benim görevim uyarmak ,, bu adam bana niye karışıyor diye üdy'ye mesaj atabilirsin.

Burada bir aileyiz ,, sen ben üdy ve bütün üyeler. ÜDY bel kemiği ise forumun onları koruyup kollamak da ÜDY'nin görevi.

Dedim ya aileyiz

Gerisi boş teferruat

Selametle

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Valla kardeşim ben de senin gibi bir üyeyim ,, yönetimden de olsam senden farkım yok ,, benim görevim uyarmak ,, bu adam bana niye karışıyor diye üdy'ye mesaj atabilirsin.

Burada bir aileyiz ,, sen ben üdy ve bütün üyeler. ÜDY bel kemiği ise forumun onları koruyup kollamak da ÜDY'nin görevi.

Dedim ya aileyiz

Gerisi boş teferruat

Selametle
Dostum sorun yok zatende görevim uyarmak diyorsun.Ama ben bunu uyarıdan çok bağırmak gibi hissettim :) Hatta kortum bile :D :D :D Neyse zaten dediğim gibi sorun yok.Uzatıpta konuyu çöp etmeyede gerek yok :) Birşey demek istersen özel ya da ziyaretçi mesajı ile iletebilirsin :)
İyi forumlar :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,884
Gereksiz tartışmalara gerek yok arkadaşlar , saygısızlık etmedi bildirilmesini ben istedim zaten sıkıntı yok mhck yinede sağol :)

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
eline sağlık dahada gelimesini bekliyorum kanallar artırılmalı artılırsa süper olur ve çözünürlük seçilmeli 480p 720p yada internete bağlı bir film sitesi ile anlaşırsan onların filmleri istediğimiz zaman seçip izlersek ben bu programı para verip alırım :D

Son düzenleme:

lizzy92

Yeni üye
20 Tem 2012
30
0
Kiev
Eline sağlık çok güzel olmuş fakat bir problemim var. Tam ekran yapınca bir süre(1 dk.) sonra tam ekrandan çıkıyor. Bu problemi nasıl çözerim?

Dexterli

Kıdemli Üye
25 May 2013
2,762
467
eline saglık veteran çok güzel bi program olmuş grafiklerde bi o kadar iyi :)

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Vaktim olmadığı için böyle basit bir proje yapmak istedim ;

QX7bvj.gif

Veteran TV

Özellikler

+ Eksiksiz Media Player +
+ Dosyadan Video & Müzik Açma +
+ Klasör Halinde Sırayla Oynatma (Playlist) +
+ Sağ Kısımda 11 Adet 24 Saat Kesintisiz Sinema Kanalı (3 Adet Türk Sineması Kanalı) +

ayrac.png

Veteran TV Giriş Ekranı

XWXO95.png

ayrac.png

Veteran TV Ana Ekran

b8GNkm.png

ayrac.png

Medya Dosyası Aç : Bu butona tıkladığınızda bir klasörden Müzik veya Video açarak oynatabilirsiniz.
Medya Klasörü Aç : Bu butona tıkladığınızda bir klasör seçersiniz seçtiğiniz klasörün içindeki medya dosyalarını sırayla oynatır teker teker.

djGY8p.png

ayrac.png

Linkler

Tıkla İndir | Yandex.Disk | Boyut : 1 MB

ayrac.png

Not : Yeterli ilgi gelir ise 2. versiyonda güncel TV kanalları ekleyeceğim (Kanal D , Fox , NTV Spor , ATV , Show vs)

Çok iyi olumuş gerçekten çok beğendim devamını beklerim.
:)

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
bazı teferruatlar var düzeltilmesi gereken onun dısında güzel 1 program olmus özellikler grafikler asırı güzel

=> tam ekran seklini kapat kardeşim kotu oluyor cunku form ne buyultulsun ne kucultulsun

vzP3z4.jpg

tam ekrana bastımda bole hata verio

7ZeRo2

Yeni üye
14 Tem 2012
19
0
kardeşim medaiplayer de hangi kodu kulandın sadece cubuk ssitemi kalıyor onun kodunu yolarmisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.