@VETERAN7 " Hediye Imza/Signature. ''iTwe4kz''

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
POST KASMA TEŞEKKÜR BUTONU DİE BİRŞEY VAR SÜREKLİ KONUNU ÜSTE ÇIKARTIYORSUN GÖRMÜYORUZ SANMA :trl

Post Kasiminin Ne oldugunu Biliyormusun Post Kasacak Olsam Atilan Postlari Toplamadan Her Posta Tek Tek Yazarim.

Ama Ben alinti Ekle Butonunu Kullaniyorum Asil Suan Sen Post Kasiyorsun ve Kurallara Uymuyorsun Buyuk Harflerle Yazilmaz Bu Forumda..

ve Senden Once Rutbeliler Gelsin Uyarsin Kurallari Bilmeyenler Degil.
ki? Uyarilacakda Bi Durum Soz Konusu Zaten Degil.
Asistan Olmak icin Rutbelilerin Gozune Girmeye Calisiyorsanda Yanlis Yoldasin Onlar Isini Karisan Uyeleri Sevmez Buyuk Harfle Yazanlari Sevmez.

Ek; olarak Ihbar Butonu Var Onu Kullan Sende Post Kasma..

ve Konuya Daha Guncel Cekmedim Guncelde Cekebilirim.

sadass

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
881
0
Dünya
Post Kasiminin Ne oldugunu Biliyormusun Post Kasacak Olsam Atilan Postlari Toplamadan Her Posta Tek Tek Yazarim.

Ama Ben alinti Ekle Butonunu Kullaniyorum Asil Suan Sen Post Kasiyorsun ve Kurallara Uymuyorsun Buyuk Harflerle Yazilmaz Bu Forumda..

ve Senden Once Rutbeliler Gelsin Uyarsin Kurallari Bilmeyenler Degil.
ki? Uyarilacakda Bi Durum Soz Konusu Zaten Degil.
Asistan Olmak icin Rutbelilerin Gozune Girmeye Calisiyorsanda Yanlis Yoldasin Onlar Isini Karisan Uyeleri Sevmez Buyuk Harfle Yazanlari Sevmez.

Ek; olarak Ihbar Butonu Var Onu Kullan Sende Post Kasma..

ve Konuya Daha Guncel Cekmedim Guncelde Cekebilirim.

2-3 ALINTI YAPMIŞSIN GERİ KALANLARI TEŞEKKÜR EDERİM DİYE DİYE KONUYU YUKARI ÇEKMİŞSİN KONUN ALTA İNDİ VE GENE YUKARI ÇEKTİRMEYİ BAŞARDIN TB :yo ASİSTAN VB ŞEYLERDE GÖZÜM YOK FORUMDA YARDIM MERKEZİNDE BİRİLERİNE YARDIMCI OLABİLMEK İÇİN TAKILIYORUM İYİ FORUMLAR

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
2-3 ALINTI YAPMIŞSIN GERİ KALANLARI TEŞEKKÜR EDERİM DİYE DİYE KONUYU YUKARI ÇEKMİŞSİN KONUN ALTA İNDİ VE GENE YUKARI ÇEKTİRMEYİ BAŞARDIN TB :yo ASİSTAN VB ŞEYLERDE GÖZÜM YOK FORUMDA YARDIM MERKEZİNDE BİRİLERİNE YARDIMCI OLABİLMEK İÇİN TAKILIYORUM İYİ FORUMLAR

Sen ilk once Ihbar Butonunu Kullanmayi Ogren Ozaman Sende post Kasmis Oluyorsun Ozaman .

ve Su Buyuk Harfle Yazma Aliskanligindan Vazgec Bu Sekilde Yazinca Sende Sozunu geciriyorsun Olmyor.

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
ÖNCE UYARIMI SONRA İHBAR BUTONUMU KULLANIRIM VE BU SANA KALMIŞ BİRŞEY DEİL HAYLA YUKARI ÇEKİYORSUN TB :yo ZATEN YÜZBAŞI RÜTBEME GELMİŞİM DAHA NİE POST KASİYİMKİ GERİ KALAN RÜTBELERİ YETKİLİLER VERİYOR ZATEN BİRŞEY BİLDİĞİN YOK BANA KAFA TUTUYOSUN YAKMA KENDİNİ ÇOCUK

Bin Basi Ve Yarbay Var onlarda Postla Alinyor Hic Birsey Bilmiyorsun Kafa Agritma uzatma Bitmiyolar Hic bitmeyeceksiniz..

sadass

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
881
0
Dünya
bin basi ve yarbay var onlarda postla alinyor hic birsey bilmiyorsun kafa agritma uzatma bitmiyolar hic bitmeyeceksiniz..

evet lamer konuşuyor devam et ben sigaramı içip geri geleceğim ha bu arada hazır psd lere isimleri yazıp ben yaptım diyorsun pqweıowqpeıwqpoeı

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
evet lamer konuşuyor devam et ben sigaramı içip geri geleceğim ha bu arada hazır psd lere isimleri yazıp ben yaptım diyorsun pqweıowqpeıwqpoeı

Anlamiyorum Ya gercekten anlamiyorum tanimadigin birisi hakkinda bir takim seylerde bulunuyorsun mesela ben sana lamer dermiyim demem cunku seni tanimiyorum tanimakta istemem bunlarin hazir olmadigini ispatlarsan forumdan beni sinirsiz banlasinlar ama ispatlayamazsan seni banlasinlar kabulmudur ?

Yoksa Sen Kiskandinmi Benim Yaptiklarimi :(
Hadi Kardes Yoluna Tamam Sen Haklisin Hadi Hadi Konuyu Baltalama.
ve Benim Bu forumda lamer olmadigimi herkez bilir yaptigim islerden .

Sen Haklisin Sen Dogrusun Tamam Bir Daha Yazma.

sadass

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
881
0
Dünya
anlamiyorum ya gercekten anlamiyorum tanimadigin birisi hakkinda bir takim seylerde bulunuyorsun mesela ben sana lamer dermiyim demem cunku seni tanimiyorum tanimakta istemem bunlarin hazir olmadigini ispatlarsan forumdan beni sinirsiz banlasinlar ama ispatlayamazsan seni banlasinlar kabulmudur ?

Yoksa sen kiskandinmi benim yaptiklarimi :(
hadi kardes yoluna tamam sen haklisin hadi hadi konuyu baltalama.
Ve benim bu forumda lamer olmadigimi herkez bilir yaptigim islerden .

Sen haklisin sen dogrusun tamam bir daha yazma.

konularına baktım sql açıklı siteler yazmışsın googleye dorkunu yazıp taratırsam 10bin tane bulurum belli zaten lamer olmadığın tb kardeş ben haklıyım ben doğruyum bidaha mesaj atmicam çünki prim yapıyosun gene konun gene yukarıya çıkıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.