video birleştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzcan41

Üye
19 Eyl 2010
89
0
kocaeli
arkadaşlar benim sorum şu cyberlink you cam kullanıyorum çok memnunum ama şöle bii istiyorum cyberlink you cam la çekiriğim 1 kaç farklı videoyu birleştirebiliceğim bi program istiyorum varsa önerileriniz ve benimle paylaşırsanız çok memnun olur şimdiden teşekkürler :)

hackberat

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
374
0
PremierePro 2.0 kullanmıştım harika kullanımı çok basit ve her türlü işini bununla göreblirsin değil video birleştirmek oskarlık film yaparsın :D kesinlikle tavsiye ederim özel efekler video yerine göre müzik sesini ayarlama aynan da arka planda 3 müzik çalbilme gibi bir çok özellik var bence her işini görürü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.