Video çekerken kasmalar başladı

hackteam01

Katılımcı Üye
16 Ara 2008
345
0
Arkadaşlar Merhaba , Öncelikle nasıl başladı onu anlatıyım ;

Ben Oyun videoları felan çekiyorum.Baya video çektim 50-60 oyun videosu youtube koydum ama şimdi hangi oyunda video çekmeye çalışsam hepsinde kasma yapıyor anlamadım aynı program ve hepsinde kasma başladı Pc kasıcak kadar kötü değil zaten 1 ay önce full çekiyordum ama nedense bu aralar kasma başladı internetten araştırdım bilgisayarıma sağ tıkla ordan en iyi hızı seçe tıkla felan hepsini yaptım ama halen aynı oyunda FPS 200-300 video programını baslatıyorum 10-15 oluyor ''başka video programıda denedim.''

Minecraft diye oyun var orda benım 200-300 FPS arası fps vardı şimdi 50-60 FPS var video programınıda başlatıyorum 10 FPS - 5FPS oluyor anlamadım lütfen beni kurtarın bu çileden

Bilgisayar Özellikleri;

İşlemci: AMD Phenom[tm] II X2 555 Processor 3.20 GHz
RAM: 4,00 GB
Sistem:64 Bit
Ekran Kartı : 3 GB ama 1gb Paylaşımlı sanırım

.

mbk69

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
483
0
Bayburt
İlk başlarda Fps oranı yüksekmiydi peki oyun oynarken video kaydederken , yoksa sonradan mı düştü. " Benim pc dede öyle video kaydederken fps %90 düşüyor."

hackteam01

Katılımcı Üye
16 Ara 2008
345
0
İlk başlarda Fps oranı yüksekmiydi peki oyun oynarken video kaydederken , yoksa sonradan mı düştü. " Benim pc dede öyle video kaydederken fps %90 düşüyor."

Dediğim gibi kardeşim, 1 ay önce böyle birşey yokdu FPS oranı video programını başlattıgımda 60-70fps oluyordu oda yetiyordu şimdi 10-5 :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.