Video Çekme Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

QaPiTaLl

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
449
0
Ankara
Arkadaşlar ben bir video çekme programı istiyorum.
Ama adam akıllı bişey bulamadım.
Çok güzel kaydedenler var 10dk 10g tutuyo çok kötü çekenler var 10dk 50mb tutuyo ortası yokmu bunun.
Benim için 10dk 80mb tutsun video adam akıllı pc kasmada güzel çeksin yeter.
bunu için bir program önerirmisiniz.

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
Kalitelisini kullan daha sonra videonun formatının değiştirerek hem istediğin görüntüyü hemde boyutu elde edebilirsin

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
ya arkadaslar yeri degil biliyorum ama adam konuyu yeni acmıs hmn cevaplar gelmis ben 3 saat once turkojan 4 le alakalı bisi yazdım kimse vecap yazmo yok mu yarcımdı olabilcek biri PM atsın

QaPiTaLl

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
449
0
Ankara
Valla Senin İstediğin mi Bİlemem Ama BBFlashBack Pro Var Süper Bir Program

deniyeceğim güzelle benziyo

frapsı kullan bence ya da cam studio

ikisinide kullandım fraps süper çekiyo ama boyutlar baya bi büyük oluyor cam studio da video kasarak oynatıyo oyunda kasmıyo ama sonra izlerken video çok yavaş oluyo

Kalitelisini kullan daha sonra videonun formatının değiştirerek hem istediğin görüntüyü hemde boyutu elde edebilirsin

tavsiye ettiğin program varmı?

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
FRAPS FULL İÇİN TIKLA

=> GEREKLİ AYARLAMALARI YAPARSAN 10 15 DK VİDEO ÇEKEBİLİRSİN.
=> FRAPSLA ÇEKİLEN VİDEO BOYUTU BÜYÜK OLUYOR AMA SANA BENİM YÖNTEMİ SÖLİCEM..

>>FRAPS İLE ÇEKTİĞİN VİDEOYU WİNDOWS MOVİE MAKERE AT. ÜZERİNDE HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YAPMADAN MASAÜSTÜNE GERİ KAYDET. DAHA SONRA MASAÜSTÜNE KAYDETTİĞİN VİDEOYU DA TOTAL VİDEO CONVERTER ' DAN (.WMV)' YE DÖNÜŞTÜR...

VİDEO 50-100 MB ARASI BİŞİ OLCAKTIR... ONUDA ARŞİVLERSEN 3-5 MB BİŞİ OLUR. :)

NOT : BEN WİN7 KULLANDIGIM İÇİN BENDEKİ MOVİE MAKER WİN7 UYUMLU..
XP NİN MOVİE MAKERİNİN BOYUT KÜÇÜLTÜP KÜÇÜLTMEDİĞİ HAKKINDA BİLGİM YOK. BUNUDA BELİRTEYİM :)

QaPiTaLl

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
449
0
Ankara
BBFlashBack Pro kurdum 10sn 3.5 mb görüntüde fena sayılmaz bunla devam etcem ama video sıkıştırma programı koyarsanız sevinirim. sonuçta 10dk 180mb oluyo

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
adamım hyper cam kullanıyorum ben, benm videolardaki mb ayarladıgım ekran alanıyla alakalı oluyor full ekranı 10 dk çekmeyle,bir klasör penceresi boyutunu 10 dk çekmek haliyle bir olmuyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.