[Video]CMD İle SQL İnj. [SQLMAP] // DefacerTaki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thedarkblue11

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
955
0
index.php?
Sayın üstüm bende sqlmap'ı aratırken yani cd sqlmap yazdıktan sonra sistem belirtilen yolu bulamıyor. yazısı çıkıyor fakat ben sqlmap'ı c'ye attım bana acilen yardımcı olursanız açıkı bir site beni bekliyor ilk hack'imi bölece grçekleştireceğim. Teşekkürler

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Sayın üstüm bende sqlmap'ı aratırken yani cd sqlmap yazdıktan sonra sistem belirtilen yolu bulamıyor. yazısı çıkıyor fakat ben sqlmap'ı c'ye attım bana acilen yardımcı olursanız açıkı bir site beni bekliyor ilk hack'imi bölece grçekleştireceğim. Teşekkürler

"dir" Komutuyla O Dizinde "sqlmap" Klasörü Varmı Ona Bir Bak

thedarkblue11

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
955
0
index.php?
Volume in drive C is Windows
Volume Serial Number is 40FB-0F25

Directory of C:\

File Not Found

dir sqlmap yazdım böle bişey çıktı.

x1x1pezo1x1x

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,378
2
cehennem

sqlmap dosyasını C ye attığınızdan emın olun sorun duzelmezse Ö.M. den skype atın halletmeye çalısalım

Noyan THT

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
315
1
Keşke advanced seviye sqlmap kullanımını anlatsaydın ancak yine de eline sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.