Çözüldü Video Düzenleme Hk.

ApacHEe42

Yeni üye
13 Ocak 2018
12
0
AMSTERDAM
Merhaba devrelerim bana video yapma programı lazım ama
lisans etkinleştirmesi olmaması gerekiyo ücretsiz olsun
iyi kullanımı kolay bişey arıyorum iyi efeckleri olan bilen varmı acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
1- bedava ve crack lisans ugrastirmayan windows movie maker var antrenman yapmaya yarar anca
2- sony vegas pro eskiden basitti ama suan zorlastirildi ( boyle derken prof lara yonelik oldu kalite artti ) lisanslaman gerekir
3- benim kullandigim ve en iyisi adobe premier pro en saglamidir yine lisanslaman gerek lisans olayindanda korkma her yer dolu crack dosyalariyla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.