Çözüldü Video Düzenleme Programı

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul
Bir süredir camtasia studio kullanıyordum fakat son güncellemelerle beraber her seferinde serial bulmak interneti kapatmak falan beni yormaya başladı. Çok karmaşık videolar düzenlemiyorum kesme biçme işleri üstüne müzik-yazı koyma vesaire sadece. Tavsiye edeceğiniz ücretsiz video düzenleme programı var mı?

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul
program değilde adobe'nin bir sitesi var şu aralar https://spark.adobe.com buydu yanlış hatırlamıyorsam işini görür galiba.

Sağol ama tam istediğim gibi değil bu. Kat kat olan üst üste alt alta koyabileceğim bir şey lazım bana. Bilgisayara indirebileceğim bir şey olursa daha rahat olur hem

Adobe Premiere Pro ama ücretli :(

Ücretsiz, aşırı komplike olmayan bir şey lazım. Crack falan yapılıyorsa o da olur.

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Bir süredir camtasia studio kullanıyordum fakat son güncellemelerle beraber her seferinde serial bulmak interneti kapatmak falan beni yormaya başladı. Çok karmaşık videolar düzenlemiyorum kesme biçme işleri üstüne müzik-yazı koyma vesaire sadece. Tavsiye edeceğiniz ücretsiz video düzenleme programı var mı?

Aslında başka bir yazılım aramana gerek yok mevcut Snagit (Camtasia Studio) ile yoluna devam et bence...

Serial olarak kara listeye düşmemek için yapman gerekenler aşağıda izahlanmıştır.

0.İnterneti kapat
1.Yazılımı kurmadan önce CCleaner ile komple temizle ayrıca "Eusing Free Registry Cleaner 3.9" kayıt defteri regedit temizleme yap.....
2.Sistemi yeniden başlat (Net kapalı olsun)
3.Yazılımı kur.Keyini gir
4.BlueLife Hosts Editor v1.1 yazılımını internet ara bul (tabii bu işlemi yazılımı kurmadan önce yap)
5.BlueLife Hosts Editor v1.1 yönetici modun da aç ve yukarıda sözkonusu yazılımın ana web sitesini bu program içindeki en üst solda www........com olarak yaz ve kutuğun solunda yer alan + işaretine basarak programa dolayısıyla Windows Host dosyasına ekle..... ve kaydet....
6.WinLogo + R tuş kombinasyonuna basarak Çalıştır Kutucuğunu aç ve içine

Kod:
C:\Windows\System32\WF.msc
yaz ve enter tuşuna bas.Bu Windows Gelişmiş Güvenlik Duvarını açacaktır.
7.Burada kullandığın yazılımı hem gelen - hemde giden trafik olarak engelle..

Artık bundan sonra yazılımı ONLİNE olarak İnternet ortamında kullanabilirsin....

Benim sistemimdeki yazılımların %87'si portable ve bu şekilde engellelidr.Tabii bazı yazılımlar;

1. Kuruldukları diskin seil etiket numarasını esas alır mesela Kaspersky bu tür yazılımlardan bir tanesidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Merhaba değerli üyemiz, alttaki video size yardımcı olacaktır.Saygılarımla

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7B3Axb7a7AI[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.