Video editi yapabileceğmiz programlar

'Kyexun

Katılımcı Üye
16 Haz 2020
771
2
144
1. Windows Movie Maker

2. Adobe Premiere Pro

3. Vegas Pro

4. Final Cut Pro

5. Avid Media Composer

6. VirtualDub

7. DaVinci Resolve

8. VSDC Free Video Editor

9. VideoPad Video Editor

10. Lightworks

sinirlikemik

Yeni üye
9 Eki 2019
49
0
Aynı arayıştayım. (AE)AfterEffects, A.Premiere profosyonel işi. AP kullanmadım ama AE kullanmayı seviyorum. Media encoder'ı içine atabilirsen, mp4 H264 render alabiliyorsun, iyi de oluyor. Ben AE ve media encoder arayışındayım şu an.
Haricinde, youtube kanalları için bir çok kişinin kullandığı VCDS, inshot gibi pratik ve ücretsiz editleme programları da var. gogıldan rahatlıkla bulabiliyorsun.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Merhaba Değerli Üye Önerebileceğim Birkaç Uygulama

Adobe After Effect
Sony vegas pro 11 ya da 12 ,
Movie Marker *
Camtasia 8 >>Yeni başlıyorsan işine yarar *
Edius
Adobe Audition
Wondershare Filmora

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
5
1,249
Merhaba ücretli ve ücretsiz olarak bu programları öneririm. "Detaylı bilgi" için tıklayınız.

Ücretli programlar:
Adobe Premiere Pro CC
EaseUS Video Editor
PowerDirector Ultra
Corel VideoStudio Ultimate
Vegas Pro 17
Final Cut Pro

Ücretsiz programlar:
Blender
Openshot
VSDC Free Video Editor
HitFilm Express
DaVinci Resolve

Detaylı Bilgi

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay

mrtaklan

Yeni üye
22 Eki 2015
24
0
Bu işi Uzun yıllardır yapıyorum benim kararım adobe programlarından şaşma adobe bir çok iş için programı var mesela video edit jenerik hazırlama animasyon yapma format değiştirme gibi
video edit - premiere pro
animasyon jenerik - after effects
format değiştirme - encoder

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
3
751
tnziel
Merhaba, benim de yakın zamanlarda kullanmış olduğum bir programdır. Kendisi acemiler için gerçekten çok iyi. Bir çok şey kapsıyor. Uygulamanın ismi Filmora. Tavsiye ederim...

MR0101

Üye
17 Şub 2010
79
3
Arkadaşlar video edit konusunda lider program Premiere Pro'dur. Ve bir endüstri standartıdır. Bu işle ilgilenen herkes bu program ile başlamalıdır, belli bir bilgi düzeyine gelirseniz ileride kariyer hayatınızda da katkı sağlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.