Video Efekt Programı Buyrun İçerde.

moris

Üye
30 Ocak 2012
161
0
İstanbul
Selamın Aleyküm Arkadaşlar
Bugünkü Konumda Sizlere Video Efekt Programı Hakkında Bilgi Vereceğim Çoğu Kişiler Video Efekt Programları Arıyor Bunların Çoğu İngilizce Hatta Hepsi :) Benim Vereceğim Programın Türkçe Yamasınıda Vereceğim.
Belirtmek İsterim ki Bu Programla Süper Efektli Videolar , Sitenize Giriş Jenerikleri Vb. Bu Tür Şeyler Hazırlayabileceksiniz.

Yönetici Arkadaşlarada Konunun Sabitlenmesini Arz Ederim.

Neyse Biz Konumuza Dönelim Kullanımı Çok Basittir Fakat Ben Yine Sizin İçin Kullanım Videosunu Veriyorum En Son Herşeyi Halledip Bunu İzleyebilirsiniz:
İzlemek İçin Tıklayınız.

Sıra Geldi Programı İndirme Linkine:
İndirmek İçin Tıklayınız.

Şimdi Başta Belirttiğim Gibi Türkçe Yaması Varmı Sorusunun Cevabı Tabiki Var :) Buyrun Onuda Burdan :
İndirmek İçin Tıklayınız.

Sorularınız Olursa Ö.M Atabilirsiniz.
Yöneticilerede Sesleniyorum Lütfen Konu Sabitlensin.

İşinize Yaradıysa Teşekkürü Esirgemeyin !

! Selametle !

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.