Video indirme eklentisi gerekli

SherBoyTR

Üye
10 Ağu 2015
164
0
Merhaba dostlar uzun zamandır yokum çünkü hack işlerini bıraktım sayılır. Ama bir şey konusunda yardıma ihtiyacım oldu ve en iyi yardımı yapabilecek yer burası oldugu için geldim. Uzun lafın kısası şimdi bende bir USB var ve buna film koyup televizyondan izleyecez. Ama kaç gündür aramama rağmen adam gibi bir film indirme sitesi bulamadım. Bazıları virüslü bazıları MediaGet i indiriyor. Bu konuda size ihtiyacım oldu. Bildiğiniz film sitesi varsa Ö.M yollasanız ya da Chrome Tarayıcısı için bildiğiniz video indirme eklentisi varsa yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkürler.

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
26
Eskişehir
hocam hangi filmi istiyorsan ilk başta internetten aç sonra filme sağ tıklayıp video adresini(urlsini) kopyala sonra bu SİTEYE yapıştır sağ taraftan ayarlar var video best yaparak yüksek kalitede indirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.