Video indirme sorunu

BilgisizHacker

Katılımcı Üye
18 Nis 2016
299
0
İstanbul
Arkadaşlar bir dizi sitesine ücretli üye oldum fakat çevrimdışı izleme özelliği yok dolayısıyla indirmem gerekti ıdm ve firefox download eklentisi ile denedim, sanırım videoları parçalara ayırmışlar ilk 5 saniye falan oynuyor sonrası yeşil kırmızı ekran nasıl indirebilirim?

arkadaşlar yasa dışı vs diyeceksiniz muhtemelen kötü bir amacım yok ben aradım az önce hala çevrımdışı indirme var üye olabilirsiniz dedi; zaten üyeyim fakat yok öyle bir mevcut durum dedim beyfendi sanırım proje daha sonra geçerli olacak dedi oyaladı.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Arkadaşlar bir dizi sitesine ücretli üye oldum fakat çevrimdışı izleme özelliği yok dolayısıyla indirmem gerekti ıdm ve firefox download eklentisi ile denedim, sanırım videoları parçalara ayırmışlar ilk 5 saniye falan oynuyor sonrası yeşil kırmızı ekran nasıl indirebilirim?

arkadaşlar yasa dışı vs diyeceksiniz muhtemelen kötü bir amacım yok ben aradım az önce hala çevrımdışı indirme var üye olabilirsiniz dedi; zaten üyeyim fakat yok öyle bir mevcut durum dedim beyfendi sanırım proje daha sonra geçerli olacak dedi oyaladı.

Merhaba

Vİdeoya geldiğiniz zaman ctrl+u ya basın sayfada .mp4 diye aratın çıkarsa o linki kopyalaıp arama motoruna yani örnek google.com.tr yazan yeri silip yapıştırın indirme linki gelecek eğer olursa tabi garanti veremem o şekil deneyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.