Video İzleyerek Para Kazan..! İzle Kazan.Net

furkan0012

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
562
0
New York
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir sistemden bahsedeceğim.

Sistemimizin adı İzle Kazan ...

Nedir bu izle kazan ?

İzle kazan video izleyerek coins kazanabildiğimiz ve kazandığımız coinsleri paraya dönüştürebildiğimiz bir sistem..

Her video 60 saniye ve 3 coins ama şu an 2 coins oldu , nedenini sorarsanız video az olunca coins çok oluyor video çok olunca coins az oluyor haklı olarak bir orantı olması lazım site sahibi için de mi ? :D

Ödeme yöntemleri : Banka kartı ve İninal kart.

Minimum ödeme : 1000 coins yani 10 TL

Sistem yeni arkadaşlar o yüzden sabırlı olalım ve yerine oturmasını bekleyelim aynı anda da kazanmaya başlayalım :)

Buyrun refli link : İzle Kazan ile Video İzle Para Kazan

Refsiz link : İzle Kazan ile Video İzle Para Kazan
Ödeme Kanıtı:

Ben de ödeme aldığımda hemen ekleyeceğim.

Tanıtım videosu.. (Video bana aittir)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=j4Ipj-nv0MQ[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni bir sistemden bahsedeceğim.

sistemimizin adı izle kazan ...

nedir bu izle kazan ?

izle kazan video izleyerek coins kazanabildiğimiz ve kazandığımız coinsleri paraya dönüştürebildiğimiz bir sistem..

her video 60 saniye ve 3 coins ama şu an 2 coins oldu , nedenini sorarsanız video az olunca coins çok oluyor video çok olunca coins az oluyor haklı olarak bir orantı olması lazım site sahibi için de mi ? :d

ödeme yöntemleri : Banka kartı ve ininal kart.

minimum ödeme : 1000 coins yani 10 tl

sistem yeni arkadaşlar o yüzden sabırlı olalım ve yerine oturmasını bekleyelim aynı anda da kazanmaya başlayalım :)

buyrun refli link : İzle Kazan ile Video İzle Para Kazan

refsiz link : İzle Kazan ile Video İzle Para Kazan

ödeme kanıtı:

ben de ödeme aldığımda hemen ekleyeceğim.

tanıtım videosu.. (video bana aittir)

https://www.youtube.com/watch?v=j4ıpj-nv0mq

kardeş 5 saat video izleyerek 10 tl cik mi ahahahhahahhahaha :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.