video sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fathe

Yeni üye
4 Ağu 2007
6
0
arkadaşlar sorunum şöle bazı videolarda wmv gibi izleyemiyorum dosya açılıyo fakat görüntü bozuk çizgili çizgili tüm codecler var medya player güncel jaa yüklü diğer tüm programalrı denedim hiç bir program açmıyo hepsinde aynı sorun video bozuk görünüyo mynet haber videolarını dahi izleyemiyorum kısaca sıkıştırılmış videolar diebilirim

şimdiden yanıtlar için teşekkürlerr ben halledemedim siz eyerki yardımcı olursanız sevinirim:)

pcsorun

Yeni üye
27 Eyl 2008
5
0
arkadaşlar sorunum şu videoları nero ve diğer yazıcı hiçbir programda yakamıyorum.cd ye yazıyorlar ama onuda dvd player bilinmeyen disk görüyor.vista benimki ve ati ekran kartında bir sorun çılkmadan önce herşey iyiydi.ekran kartının 8.9unu aldım ama sorun düzelmedi. bir yardım lütfennn....

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
arkadaşlar sorunum şu videoları nero ve diğer yazıcı hiçbir programda yakamıyorum.cd ye yazıyorlar ama onuda dvd player bilinmeyen disk görüyor.vista benimki ve ati ekran kartında bir sorun çılkmadan önce herşey iyiydi.ekran kartının 8.9unu aldım ama sorun düzelmedi. bir yardım lütfennn....

neronun bence üst versiyonunu yükle yüklü değilse sorunu bu hallede bilir... neroda video cdsi yarat de bilmiyoyorsan tabi

pcsorun

Yeni üye
27 Eyl 2008
5
0
üzgünüm arkadaşım neronun 8 i son diilmi sadece nero diil diğer yazma programlarındada cd dvd yakılmıyor pc de cd dvd yakılma özelliği kayboldu... driverlerdamı bir sorun var acaba??** bir anlayan yardım lütfennnnn

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
üzgünüm arkadaşım neronun 8 i son diilmi sadece nero diil diğer yazma programlarındada cd dvd yakılmıyor pc de cd dvd yakılma özelliği kayboldu... driverlerdamı bir sorun var acaba??** bir anlayan yardım lütfennnnn

peki sana şunu söyleyim bir yol daha küçük bi dosya al 1 mb yada 2 farketmez sağ tıkla gönder de cd sürücüsünü seç sonra boş bi cd koy sürücüye sonra bilgisayarıma gir sonrada cd nin içine bu dosyayı cd ye yaz de bakalım o zmn olucakmı....??

pcsorun

Yeni üye
27 Eyl 2008
5
0
arkadaşım denedim cd ye yazdı ama dvd player oynatmadı pbc kapalı dedi eskiden oynatıyordu bunu anlamıyorum...işte.... uğraşların için yinede teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.