Videolarda kasma problemı

8 Nis 2016
234
0
Kırıkkale
merhabalar OBS ıle oyun vıdeosu cekmeye calsııyorum youtubede yayınlamak ıcın ama cod black ops 1 mafıa 2 oyunlarını denedım suana kadar ama kasma yasadım oyunu oynarken bı kasma yasamıyorum obs ıle cekerken bu sorun benım canımı sıktı bılgısayar ozellıklerımdenmıdır bılgısayardan pek anlamıyorum nasıl sıstemım format atsam rahatlarmı yardımcı olursanız sevınırm saygılar

1dBGd1.jpg

L3NO3J.jpg

r9pJEB.jpg

MrPsychosociaL

Yeni üye
26 Haz 2016
34
0
merhabalar OBS ıle oyun vıdeosu cekmeye calsııyorum youtubede yayınlamak ıcın ama cod black ops 1 mafıa 2 oyunlarını denedım suana kadar ama kasma yasadım oyunu oynarken bı kasma yasamıyorum obs ıle cekerken bu sorun benım canımı sıktı bılgısayar ozellıklerımdenmıdır bılgısayardan pek anlamıyorum nasıl sıstemım format atsam rahatlarmı yardımcı olursanız sevınırm saygılar

1dBGd1.jpg

L3NO3J.jpg

r9pJEB.jpg

Video çıktı klasörünü disk alanı geniş olan yere konumlandırmanı öneririm. Bu tür kasmalar genelde ram yoğunluğundan kaynaklanır ramini meşgul eden ve kullanmadığın arka plan uygulamalarını görev yöneticisinden kapattıktan sonra video çekimine başlayabilirsin. Bunlar sadece deneyebileceğin birkaç seçenek. İyi forumlar...

Magimonster

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
420
0
about:blank
şimdilik bi çözüm sunucam ; videonun çözünürlüğünü düşük miktarda yap kasmaz veya otomatik yaparsan aayralaması biraz sürer oda zaten otomatikte düşüğe ayarlar şimdilik idare etmek için bunu yapabilirsin.

8 Nis 2016
234
0
Kırıkkale
şimdilik bi çözüm sunucam ; videonun çözünürlüğünü düşük miktarda yap kasmaz veya otomatik yaparsan aayralaması biraz sürer oda zaten otomatikte düşüğe ayarlar şimdilik idare etmek için bunu yapabilirsin.

OBS kullanıyorum ve en yuksek bıt hızı 2000 de yeterlımı baska ayar yapmalımıyım bu sekılde kasma var oyun aksmıyor sadece vıdeo kasıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.