Vip Üyelik Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Arkadaşlar bundan uzun bir süre önce xMit nick'li bir üyenin vip üyelik çekilişi olmuştu çekiliş sonuclanmayinca ben sordum sorusturdum bu çekiliş ne oldu diye. Sonra eronmay nick'li yetkili ile konuştuğumda ise çekilişi xMit in kendi isteği ile iptal ettiğini söyledi
Bende durur muyum dedim ki Baysal nickli adminin onayladığı bu çekilişi kendisi nasıl iptal edebiliyor. Böyle bir durumda iptal söz konusu olursa Baysal nickli adminin çekilişi devam ettirip gerekirse kendi cebinden karşılaması gerekmez mi dedim
Eronmay nick'li yetkili de bana şöyle dedi: Bu konu hakkında Baysal admine yazarsanız daha net bir bilgiye ulaşabilirsiniz.
Adam haklı tabi bende gittim Baysal admine yazdım böyle böyle hocam
Bilin bakalım ne oldu 1 aydır cevap alamıyorum
Sonra ben durur muyum yakamoz1319 hocamıza belirttim bu durumu kendisi sağolsun cevap verdi mrb, ilgileniyorum şeklinde yazmış :)
Sonuç hakkında bilgi verirseniz sevinirim dedim fakat bir cevap yine alamadım
Uzun bir sürede bunun üzerinden geçti baktım cevap alamadım
Tabi ben yine durur muyum :D
Hemen açtım konuyu bakalım şimdi ne cevap alacağım
Acaba tmm yazıp konuyu mu kilitlicekler :)

@Ƴαĸαмoz1Յ1Գ
Baysal
Eronmay

Moderatör tarafında düzenlendi:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Neden bu kadar uzatmışsınız ki? Yani ne olup olmadığını bilemeyiz. Belki xmit'in şirketi battı, iflas etti. Eşinden ayrıldı veya çocuğu kaza geçirdi. Her şey olabilir. Tamam bir konusu varmış, çekilişi vermemiş. Olabilir böyle şeyler. Gerekli yerlere tekrar iletiriz, konudaki teşekkürlerin kaldırılması mümkünse onu yaparlar en iyi ihtimal. Bu eylem, tatmin edici olur derseniz ben iletmeyi deniyim? Mümkünatı varsa yaparlar belki.

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Neden bu kadar uzatmışsınız ki? Yani ne olup olmadığını bilemeyiz. Belki xmit'in şirketi battı, iflas etti. Eşinden ayrıldı veya çocuğu kaza geçirdi. Her şey olabilir. Tamam bir konusu varmış, çekilişi vermemiş. Olabilir böyle şeyler. Gerekli yerlere tekrar iletiriz, konudaki teşekkürlerin kaldırılması mümkünse onu yaparlar en iyi ihtimal. Bu eylem, tatmin edici olur derseniz ben iletmeyi deniyim? Mümkünatı varsa yaparlar belki.

Ben adaletin sağlanmasını istiyorum xMit ya da Baysal nickli kullanıcılar ceza almalı eğer Baysal admin bunu onayliyorsa öncelikle ücreti alıp sonradan çekilişi onaylamali eğer guvenip iş yapıyorsa çekiliş sahibinin caymasi halinde cekilisi baysal adminin yapması gerekir
Bunları da geçtim cevap vermiyolar yaklaşık 1 ay oldu adminlerden cevap alamadım tekrar yazdım tekrar cevap alamadım ben de konu açarak cevap alabileceğimi düşündüm

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506
Çekilişi yapan neden ceza almamış, muamma.
Zannımca bu tarz bir durum ilk defa yaşandığı için bu konuda bir kural belirlenmemiş. Düzenleme yapacağız kurallarda.

xMit ya da Baysal nickli kullanıcılar ceza almalı

Ceza aldım kardeşim, falakaya yatırdılar.

Ek olarak kazanan pourla isimli bir yöneticiydi. Pourla gelip "hatanızı telafi etmeniz gerekiyor, ben vip üyeliğimi istiyorum" derse seve seve kendi cebimden karşılarım. Seni uzaktan yakından alakadar eden hiç bir şey yok bu meselede. Ayrıca konu çöpe çekildi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.