Yeni VIP Üyelik Sistemi

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Hayirlara vesile olsun insallah,kimi arkadaslarim pahali demis fakat aslinda bakilirsa cok daha pahali gorunmuyor butce meselesi tabi ama çogumuz (ayda 50tl yi sigara,nargile,sans oyunlari gibi bircok yere) verebiliyoruz .. Şahsen öneririm...

Hayirli forumlar...

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
104
Anıtkabir
Biraz pahalı olmuş bence.
Birde sormak istediğim VİP üyelere özel odada normal konulardan farklı daha iyi,bilinmedik konular mı olacak? (hack,sosyal mühendislik,takipci konuları vs.)

Evet çok daha güncel bir arşiv var.

---------------------

Pahalı diyenler için: Arkadaşlar özelliklerin bazıları üdy dışındaki yöneticilerde bile yok. Bir zahmet biraz bedeli olsun.

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
*:php?id()&
Tüm forumumuza hayırlara vesile olsun İşAllah .

Dostlar kıssadan hisse şöyle diyim ;

Özel arşivlerin cok faydası olucak ve udy haric diger yöneticilerde bulunmayan bir cok özellik sizde olucak :)

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Hayırlı Olsun

Benim İçin Biraz Saçma Oldu Ücret Tarafından Ücret Yerine " Meşajlar " Olsa Daha İyi Olurdu
Eee Belli Fakirler Yine Bir Dilek Tutucak.

Son düzenleme:

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,035
16
aquu.php
Hayırlı olsun forum adına.
Arkadaşlar özel odalar da özel bilgi alışverişi gibi ve birçok daha özellik var.

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Merhaba Türkhackteam üyeleri;

Sizlerden bir süredir nick değiştirme, imzada resim kullanımı, özel mesaj kutusu büyütme gibi talepler gelmekteydi. Bizler de VIP üyelik sistemini aktif ederek, forum içerisinde bu tarz özelleştirmeler için kullanmaya karar verdik. Elde edilen gelirleri ise forumda yapılacak olan yarışma ve çekilişler ve forum giderleri için kullanmayı uygun gördük. Foruma üye olmayıp VIP üyelik sisteminden faydalanmak isteyen kişiler "[email protected]" adresine mail atarak üyelik alabilir VIP üye olarak foruma kaydolabilirler. Gelelim VIP üyelere ve özelliklerine;
Altın;
  1. 2 kere nick değiştirme hakkı (Aylık).
  2. nick altı değiştirme hakkı
  3. Rütbeye ait oda (Altın gümüş ve bronz odalarını görebilir)
  4. İmzaya resim ekleme hakkı
  5. Avatar'a hareketli resim koyma hakkı (200 KB)
  6. Genişletilmiş posta kutusu (1500 mesaj)
  7. Hayalet modu kullanabilme hakkı (siteye girdiğinizde üyeler sizin aktif olduğunuzu göremez)
  8. Üyelik açabilme hakkı (Altın odasında kefil olduğunuz 5 nick belirterek, kefil olduğunuzu belirttiğinizde üyelik yönetim tarafından açılacaktır.)
  9. VIP'lere özel CS ekibiyle ödüllü yarışmalar
  10. VIP yardım merkezi üzerinden destek alabilme imkanı
  11. Grafik ekibinden istek üzerine tasarım yaptırma imkanı
  12. Özel eğitim kitabı(Etik Hackerlığa Giriş & Ofansif Siber Güvenliğin ABC'si! - İsmail Bülbül | kitapyurdu.com)
  13. Rütbeye özel renk
  14. Kim nerede online sistemini görebilme
  15. "Forum Kadrosu" kısmında gözükme

Gümüş;
  1. 1 kere nick değiştirme hakkı(Aylık).
  2. Rütbeye ait oda (Gümüş ve bronz odalarını görebilir)
  3. İmzaya resim ekleme hakkı
  4. Avatar'a hareketli resim koyma hakkı (150 KB)
  5. Genişletilmiş posta kutusu (1000 mesaj)
  6. Üyelik açabilme hakkı (Altın odasında kefil olduğunuz 3 nick belirterek, kefil olduğunuzu beirttiğinizde üyelik yönetim tarafından açılacaktır.)
  7. VIP'lere özel CS ekibiyle ödüllü yarışmalar
  8. VIP yardım merkezi üzerinden destek alabilme imkanı
  9. Rütbeye özel renk

Bronz;
  1. Rütbeye ait oda ( bronz odasını görebilir)
  2. İmzaya resim ekleme hakkı
  3. Avatar'a hareketli resim koyma hakkı (100 KB)
  4. Genişletilmiş posta kutusu (500 mesaj)
  5. Rütbeye özel renk
  6. Üyelik açabilme hakkı (Altın odasında kefil olduğunuz 1 nick belirterek, kefil olduğunuzu belirttiğinizde üyelik yönetim tarafından açılacaktır.)
  7. VIP'lere özel CS ekibiyle ödüllü yarışmalar
  8. VIP yardım merkezi üzerinden destek alabilme imkanı
Ek notlar;
Grafik ekibinden istenen çalışmalar aylık 3 sınırını geçmemelidir. Firmalar, özel kurum ve kuruluşlar için çalışmalar istenmemelidir.
VIP Yardım Merkezi'nde yardımcı olacak kişiler yöneticilerdir, burada da anlık cevaplar verilemeyebilir, ancak sorunlar mümkün olan en kısa zamanda detaylı olarak çözülecektir.

1 Aylık;
Altın - 50 TL
Gümüş - 40 TL
Bronz - 30 TL

3 Aylık( 15 gün ücretsiz indirimli);
Altın: 125 TL
Gümüş: 100 TL
Bronz: 75 TL

6 Aylık(1 ay ücretsiz indirimi):
Altın: 250 TL
Gümüş: 200 TL
Bronz: 150 TL

Ödeme prosedürü ise şöyle işleyecektir. "[email protected]" adresine, profil linkinizi ve almak istediğiniz türü belirten mail gönderiminin ardından, tarafınıza IBAN bilgileri gönderilecektir. Ödeme sırasında açıklama kısmına sadece üye nickinizi yazmanız gerekmektedir, aksi halde ücret havale/eft bedeli kesilerek tarafınıza geri gönderilecektir. Her iş gününün sonunda, yapılan ödemelerin kontrolünün sağlanmasının ardından VIP rütbeniz üyeliğinize tanımlanacaktır. Şu an için VIP'lere herhangi bir eğitim verilmemektedir. Ancak ilerleyen zamanlarda böyle planlarımız mevcuttur. Yine ilerleyen zamanlarda VIP üyeler için farklı etkinlikler, çalışmalar ve hediyeler planlamaktayız. Elbette zamanla oturacak bir yapı bu.

Herkese hayırlı olması dileğiyle.
İyi forumlar.
Üst Düzey Yönetim Adına // Se-zer
Sezer VIP sisteminin suanki hali daha iyi paramiz karsiliginda ne alacagimiz belli hic olmazsa bana kalirsa egitim isine hic girmemebiz daha iyi olur.

eradis

Yeni üye
8 Ocak 2017
25
0
iş hayatımda gereken parayı topladıktan sonra full time eğitim almaya çalışacağım.

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
116
Antalya
İşi sonunda paraya döktünüz :)

ne buyuk ayıp ettik demi, hadi bize hayrina bi sunucu bulda ona taşıyalım sistemi. Birde hayrina 50 civarı kupa(tht baskılı), 20 civarı mouse(gamer serisi lütfen), 30 civarı mousepad, bir de 24 saat helpdesk.
Kargo Adresim ;
Yalova üniversitesi, merkez kampüsü, bilgisayar muhendisligi . Ne zamana elimde olurlar? Birde sunucu acil ve firewall önemli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.