[VIP] Youtube Daha Çok İzlenme Sağlayacak Program

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
Tamamdır konuya ekleyeceğim .

Bu indirme daha çok yürür :D

Yok hocam ne şüphesi boyutu büyük olsaydı bilgisayardan indirecektim ama baktım küçük
mobil den indirdim. :RpS_thumbup:

Hem virüs bulsa kaç yazar böyle bir program arşivim de yer almalıdır. :RpS_biggrin:

zzJOKERzz

Uzman üye
27 Mar 2016
1,411
0
İstanbul
Bu Programa Gerek Yok VidIQ Eklentisini Kurun Chrome'a Videonuza Göre En Çok İzlenen Etiketleri Yeni Sembolleri ve Çeşit Çeşit Şeyleri Koymanıza Olanak Sağlıyor. Her Youtuber Bunu Kullanıyor.

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Teşekkürler beyler

Youtube ye atıyorum ancak işlendi %75'te kalıyor

Muhtelemen yarın gelecek video.

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Arkadaşlar video linkini konuya ekleyeceğim mobilden attığım için önizlemeden izleyemezsiniz tam linkini yoruma atın konuyaya ekleyeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.