Virtual Private Server (VDS) Hack ! YARDIM

ByDoki

Üye
26 Şub 2014
57
0
İstanbul
Öncelikle S.a Ben Oyun Amaçlı VDS Hack Soracaktım Aslında Hiç İlgim Yoktu Arkadaşım MTA Oyunu İçin VDS Hacklemiş AYT'den Dedim Bende Bulurum Bulamassın Yapamassın Dedi AYTden bulmuş bende AYT varsa THT'de var dedim size danışayım dedim yardımcı olursanız çok çok çok sevinirim beyler herhangi programı veya anlatımı felan twden felan öretmek isteyen veya yapmak isteyen mesajlaşalım pm felan atsın :) Eğer VDS Olmassa VPS'de Olur... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HACKER KARDEŞLERİME
BAYRAMINIZI KUTLUYORUM
Hak Yiyen Hack Yer !
2QrLOd.jpg

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.