Virtualbot installation failed hatası?

Talib

Yeni üye
17 Nis 2020
6
1
Ben virtual boxu indirdim ama kurmak isdediğimde böyle sorunla karşılaşıyorum installation failed! Fatal error during

Ne yapa bilirim?

HackerPluss

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
654
6
THT Toprağı
Cevap: Yardım!!!!

Öncelikle Başlıkta Yardım Acil Gibi Yazılar Bulundurmak Yasaktır. Kurarken Görev Yöneticisini İzle Bakalım Orda Bir Hata Veriyor mu ? Sonra buraya gel yaz yine Başka bir kaynaktan yine indirmeyi dene setup da hedef kırık olabilir.

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba,
CCleaner indirip çöp dosyaları temizle. (Bu yöntemle çözüme ulaşanlar var.)
Ardından antivirüs yazılımını veya Windows Defender'ı geçici olarak devre dışı bırakıp VirtualBox setup dosyasını Yönetici olarak çalıştır.

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.