VirtualBox Kurulum Hatası

s3rgio

Katılımcı Üye
7 Eki 2022
505
213
тαятαяυѕ
Merhabalar ben virtualbox 7.0.2 kurarken bir hatayla karşılaştım silip tekrar yükleyip denedim ama işe yaramadı yardımcı olabilirseniz sevinirim
(Resim eklemede sorun oldu bu yüzden linkle verdim)

Karşıma 1. çıkan
tamama bastım ve sonra:
2. çıkan
Burda kuruluma geçmeden direkt bitir verdi tıkladım
Son çıkan
son olarak bu çıktı ve tamama tıkladım ve kapattı

İyi günler dilerim.

'Kyexun

Katılımcı Üye
16 Haz 2020
771
144
Merhaba dostum 1. resimde almış olduğunuz hata microsoft visual c++ programının olmadığından kaynaklanıyor genelde windowsu kurup update ettiğin zaman otamatikmen inen bir yazılımdır ancak ya sildin yada update'ini tam yapmamışsın neyse hatanın çözümü için indir

s3rgio

Katılımcı Üye
7 Eki 2022
505
213
тαятαяυѕ
Merhaba dostum 1. resimde almış olduğunuz hata microsoft visual c++ programının olmadığından kaynaklanıyor genelde windowsu kurup update ettiğin zaman otamatikmen inen bir yazılımdır ancak ya sildin yada update'ini tam yapmamışsın neyse hatanın çözümü için indir
microsoft c++ 2019 redistributable bunu kurmanızı söylüyor ondan sonra tekrar deneyin.
Sağolun hocam deneyip geliyorum

microsoft c++ 2019 redistributable bunu kurmanızı söylüyor ondan sonra tekrar deneyin.
Çok sağolun hocam işe yaradı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.