Virtualbox Yükleme hatası

Minardil

Yeni üye
13 Ocak 2018
10
0
Virtualbox'ı bir kere sildim bilgisayarımdan tekrar yüklemek istediğimde 'Yükleme sırasında önemli hata.' hatası alıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz ?

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
virtual box un serverı silinmemiş olabilir.yani nat ile bağlanıyosun büyük ihtimal.ağ yöneticisinden virtual box la ilgili ağ bağdaştırıcısı olması lazım.onu özelliklerden sil.

Minardil

Yeni üye
13 Ocak 2018
10
0
Merhabalar; Vereceğim Linkten Virtual Box'u İndirin

Link;

https://www.gezginler.net/indir/virtualbox.html
Ordan da indirmeyi denedim fakat farklı bir sonuç vermedi :/

virtual box un serverı silinmemiş olabilir.yani nat ile bağlanıyosun büyük ihtimal.ağ yöneticisinden virtual box la ilgili ağ bağdaştırıcısı olması lazım.onu özelliklerden sil.

Ordan da sildim hocam malesef böylede olmadı çözümü

Moderatör tarafında düzenlendi:

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Uygulama Denetim Masasında Varsa Oradan Kaldırınız
Kayıt defteri Girdilerini Temizleyiniz
Kayıt Defteri Açmak İçin (Çalıştır=> regedit yazıp entere basınız Oradan CTRL+F basıp VB ile olan dosyaları aratıp Siliniz VirtualBox diye aratınız )
İyi Forumlar

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Regedit de bulunan kayıtları silin. Belgelerde bulunan virtual box klasörünü de silin. Öyle yükleyin. Eğer yine hata verirse wmvareyi kullanın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.