virüs bulaşmış

Limitless1

Üye
6 Nis 2013
104
0
Beyler arkadasımın bilgisayarına howdecryp vırusu bulasmıs yanı bı nevı fbı vırusu gıbı bıse tum dosyaları kıtlemıs hıc bı ıslem yapılmıyodu bende guvenlı modda actım pc yı combo fıx la tarattım bıde kaspersky la tarattım vırusu sıldım klasorlerde gırdım ama butun dosyları bozmus hıc bır belge resım acılmıyo kodlarını sılmıs galıba bı fıkrınız varsa yardımcı olursanız sevınırım.

virus buydu http://i.hizliresim.com/eplDJ0.gif klasörlere tıklayınca bu cıkıyodu ama artık sıldım cıkmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Limitless1

Üye
6 Nis 2013
104
0
Okadar saglam diyosun yani .ben geri yukleme yapiyim dedim yakin tarihler var elime gec ulasti pc simdi dosyayi silip o programla geri getirsem bozuk hali gelmezmi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.