Virüs Bulaştı! Acil Yardım!

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
Arkadaşlar mediadisk'ten dosya indirirken virüs bulaştı.
5-10 dakika aralığıyla sürekli rus siteler açılıyor arama motoru rus falan oluyor rus uzantılar ekleniyor nasıl düzeltirim?

27 Şub 2016
213
0
yok
kardeş bu bendede vardı mail ru rus şeyleri gelmişti mediadisk i indirme şekli var farkli belirli bi kısmı siliyorsun sonuna ! koyuyorsun direk dosyayı indiriyor ben formatla kurtuldum

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
Herkese çok teşekkür ederim adwcleaner'i deniyorum şimdi.
Mediadisk'ten indirme şeklini daha sonradan öğrendim yani virüs bulaştıktan sonra :)
Virüsten kurtulursam bilgilendireceğim.

AimCraviTe

Üye
13 Ara 2015
231
46
Arkadaşlar mediadisk'ten dosya indirirken virüs bulaştı.
5-10 dakika aralığıyla sürekli rus siteler açılıyor arama motoru rus falan oluyor rus uzantılar ekleniyor nasıl düzeltirim?

ya mediadiskı çıkaran allah belasını versin ! bakın o linkten bişey indirmein.rusların işi onlar 1 programın yaynına mail.ru felan kurior.aslında çok önemli bir dosya idireceksen yadım ederim.özel lınkı var onun :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.