Virüs Nasıl Gizlenir?

Ardatt

Yeni üye
2 Şub 2022
28
2
Selamun Aleyküm trojenden virüs nasıl gizlenir virüs totalde direk çıkıyor şuan sadece metasploit ile yapabiliyorum inşaALLAH
hallederim

Selamun Aleyküm Hayırlı Geceler

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,263
localhost/admin.php
Merhabalar bunun için fud, ud, crypter konularını araştırmalısınız.
Ek olarak word dosyasına entegre ederseniz ki internette bolca anlatım mevcut, antivirüsler word dosyasının virüssüz kısmını tarıyor. Tabi bu hepsi için geçerli değil.
Ek olarak forumumuzdaki
başlığından onlarca makale bulabilirsiniz.
İyi Forumlar

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
631
𐱃𐰀𐰢𐰴
Selamun Aleyküm trojenden virüs nasıl gizlenir virüs totalde direk çıkıyor şuan sadece metasploit ile yapabiliyorum inşaALLAH
hallederim

Arkadaşlar gerekli cevapları vermiş. Yazılım bilmiyorsanız fud için yazılmış hazır toollar var. "TheFatRat" gibi araçlar ile yakalanmaları azaltabilirsin.

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
hallederim

Merhaba,
crypter konusunu araştırır iseniz işinizi halledebilirsiniz.
Burada örnek bir video bıraktım bakabilirsiniz
iyi günler iyi forumlar dilerim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.