Virüs programı + combofix + d-dos + visual basic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProdenPles

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
358
0
Erdek
Acilen Virüs Programı lazım bana 2012'in En iyisi Yada Hangisi En İyise

ComboFix'le tarama Yaparken İnternet gitti 10 munites gibi şeyler yazdı ekranda..modeme rest attım düzeldi..ama combofix'i kapattım Sizce virüsmü vardı..Her tarattıgımda sağ alt köşede..saatin oldugu yerde işlem tamalandı yazıyor virüsler silindi gibi birşey yazıyor..

+Bana Hangi D-dos Atack Programını Önerirsiniz..??

Visual basic 2010 Şifresi Lazım..

Arkadaşlar Hepsini Ayrı Konularda Açadabilirdim Maksat flood Olmasın..

iyi forumlar..

İndirme Linkinide Verirseniz Sevinirim..

yaso3597

Uzman üye
31 Eki 2011
1,666
0
http://www.turkhackteam.net/web-server-guvenligi/652078-ozel-ddos-attack-programi-_eros_-tht.html

Konuyu İncele

Aynmous Bile bunla saldırı yapıyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.