Virus Sozlugu..., Virusu Ogrenin

GokGurultusu

Yeni üye
5 Ara 2007
2
0
s.a biladerim : Benim bu alet su anda koruma falan bile yok .Elimden geldiğince bosalttim ne varsada.Sadaece aleti aldiiğim gibi bos su an.Ben ne yapayim tarif edermisin.tskrlr SAYGİLAR.

halfsahin

Yeni üye
26 Ara 2007
3
0
site hacklama

S.a arkadaslar. ISS açıklı siteleri nasıl hack ederiz onu göstericem. eski bi açıktır ama açık hala açık canı skılan bassın diye hack yapmadım diyenler yapsın diye paylaşiyorum
Öncelikle Başlat > Çalıştır 'a gelin ve Aşağıda verileni yapıştırın.
%WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F}
Yazıp Enter'e tıklıyoruz
Açılan Pencerede Boş Bir Yere
Sağ tıklayın > Yeni > Web Klasörü Oluşturun.
Karşınıza bir pencere gelecek o pencereye Hack Edeceğiniz sitenin adresini yazın.
Örnek: https://tik.lat/iCH4h
Eğer Sitede ISS açığı warsa hiçbir hata çıkmaz ve sitenin içine giriş yapbilirsiniz. Sonra hazırladığınız bir index.html dosyasını oluşturdugunuz Web Klasörü İçine atabilirsiniz.
Eğer ki sitede ISS açığı yoksa hata werir zaten !!
:secret

MstGrQ

Yeni üye
21 Ocak 2008
4
0
S.a beyler ben aranıza yeni katıldım hecker olmak istiyorum gunumun yarıısnda cogu bilgisayrın basında geçioo kalnıda uykuda bana biriniz hack programı yollarmısınız nolur msn [email protected] yollarsanız cok sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.