Çözüldü virüs şüphesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CatheD

Yeni üye
15 Mar 2018
17
0
iyi akşamlar

az önce arkadaşımın flaş belleğini bilgisayara taktım . takmadan önce windows defender ile tarama yaptım tarama sonucunda VirTool:Win32/CeeInject ve trojan buldu . benim merak ettigim "VirTool:Win32/CeeInject " bu ne amaca hizmet ediyor ve etkilediği dosya olarak file: F:\*\dadaadadadaaddaaddaddaaadddadaddaadadadadadadadadadadaad.dadaadadadaaddaaddaddaaadddadaddaadadadadadadadadadadaad bu şekilde bir çıktı aldım yardım edermisiniz .

Moderatör tarafında düzenlendi:

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Galiba Arkadşının pcsinde virüs var oda flaştan sana bulaştı.Zaten trojanlar flaşla bulaşıyo
ve saçma isimlere bürünüyo güzel bi virüs programıyla pcni tarat

CatheD

Yeni üye
15 Mar 2018
17
0
sistemin sağlamsa karspersky , Düşük ise avast öneririm

sanırım karspersky bulmam lazım teşekkür ederim iyi forumlar.

Merhaba değerli üyemiz, alttaki konuda görünen resim gibi ayarını yapın ve konudaki programlar ile usb nizi taratın, sizce de sakıncası yoksa güvenliğiniz için pc nizi komple taratın.

https://www.turkhackteam.org/8080248-post27.html

komutanım teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

CatheD

Yeni üye
15 Mar 2018
17
0
Merhabalar Değerli Üyemiz, Bilgisayarınızı Combofix İle Taratmanız Virüslerden Eser Kalmayacaktır. Combofix Güçlü Bir Virüs Temizleme Aracıdır.

https://www.gezginler.net/indir/combofix.html
Kullanımı Burada Anlatılmış

teşekkür ederim komutanım iyi forumlar dilerim.

Merhabalar Değerli Üyemiz, Bilgisayarınızı Combofix İle Taratmanız Virüslerden Eser Kalmayacaktır. Combofix Güçlü Bir Virüs Temizleme Aracıdır.

https://www.gezginler.net/indir/combofix.html
Kullanımı Burada Anlatılmış

teşekkür ederim komutanım iyi forumlar dilerim .

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.