Virüs var ama anlayamadım

GuessDezz

Üye
8 Kas 2015
73
0
Bilgisayarım açılır açılmaz bir sürü not defterinde karışık karışık yazılar açılıyor ard arda açıldığı için bilgisayar acayip kasıyor görev yöneticisinden silmeye kalktığımda 500 600 tane not defteri gözüküyor üstüne birde internette sekme açıyor.

not : Yardım edebilecek varsa konu'da beklıyorum.

atakan36

Üye
13 Eki 2015
53
0
Konya
pc ye combofix indir. güvenli modda aç bilgisayarını temizlesin. üstüne eset nod 32 9. sürümüyle geç temizlenir. sonra hepsini kaldır ve microsoft security essentials i kur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.