virüs ve program yazma

sukut

Üye
10 May 2009
134
0
arkadaşlar bu bölümde bir çok virüs, pc hakleme, sitelere index atma gibi konular var. bunlar hep hazır program veya yazılımlar. peki kaç taneniz ya da hanginiz kendi oluşturduğu virüsü ya da yazılımı kullanarak pc'lere ya da sitelere zarar veriyor?

6 Eyl 2008
124
0
Ankara
ben yazılım kursuna gidebilsem onla da ilgilenicem de
maddi sıkıntı yüzünden hackerların yazdığı programları kullanıyorum...

sukut

Üye
10 May 2009
134
0
arkadaşlar yazım belki tepki alabilir ama tahmin ettiğim gibi sitede azımsanamayack kadar çok lamer var. bir virüsü ya da hack programı yazamıyorsanız bile kullandığınız programın kodlarını iyi bilmeniz gerekmektedir. adım adım ilerleyerek, talimatlara uyarak sitelere index atmak, msn kilitlemek, şifre kırmak, pc çökertmek hackerlik değil lamerliktir.

By FuRkAn

Yeni üye
2 Tem 2009
25
0
Pekİ sence abİ gercek bİr hacker neyİ yapar demekkİ sen Ölesİn kİ dİosun ve yahud senİ artİst her seye sİnİrlene bİrİ olarak tanimamisi İsİtİyorsun herkes hacker olcak dİye bİe kaİede yok herkes progra yazcak dİede bİr kaİde yok lamer se lamer

sukut

Üye
10 May 2009
134
0
ben kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum. sadece merak ettiğimden sordum. kimse beni yanlış anlamasın. herkesin bi prensibi olmalı. benim prensibim de kodlarını bilmediğim ya da kendm yazmadığım bir hack programını kullanmamak. bu arada burada ben kimseye artistlik te yapmıyorum. kendimi kabullendirme gibi bi niyete de sahip değilim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.