virüs

25 Haz 2012
100
0
NeVeRLanD
Merhaba bugün bilgisayarıma bi program indiriyordum ama yanlışlıkla başka bişey indirdim ne indirdigimi bilmiyorum ama bilgisayar çok yavaşladı ve hiç birşey yapılamaz hale geldi sistem geri yükleme devre dışı geri yükleme noktası yok formatta atmak istemiyorum bu arada programlar çince internet hız programı yada virüs programı yada ne biliyim bu gibi şeyler bu arada görev yöneticisinde bu programların isimleride çince yazıyor kapatmaya çalışıncada kapanmıyor kafayı yıyecegim lütfen yardım edin programları silmeyede çalıştım ama erişim engelli diyor combo fixde birşey yapamıyor lütfen bişey diyin

Moderatör tarafında düzenlendi:
25 Haz 2012
100
0
NeVeRLanD
BAZILARIIN İSİMLERİ ŞÖYLE GÖREV YÖNETİCİSİNDE ŞÖYLE YAZIYOR ÇİNCENİN YANINDA rstray.exe
SSFK.exe QQPCRTP.exe ravmond.exe popwndexe.exe vede bunungibi bi kaç tane daha program var canımı çok sıktı lütfen yardım

SmoothKing

Yeni üye
18 Nis 2015
36
0
dostum senin derdin malware dir. Malwarebytes in full sürümünü indir tarat eğer tarayıcında varsa adwcleaner i indir en kötü hiç bişeyle uğraşmak istemiyorsan kaspersky i.s. indir fulle kafan rahat :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.