Virüssüz Keyloger varmı ?

5 Eki 2015
53
0
Beyler Selamün Aleyküm internette çok araştırdım keylog'un içine bile keylog kurmaya kalkan varmış :D
merak ettiğim konu ise şu bu koskoca sanal alemde tertemiz bir keylogger varmı yokmu varsa paylaşırmısınız ? :trl :trl

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
508
24
Praise The Fool
kardeşim sen yanlıs anladın bence. arkadas diyorki örneğin sen bi keylogger programı yapıyorsun ama icine kendi serverini yerleştiriyorsun bende bu keylogger programını kullanıyorum ava giderken avlanıyorum sanırım bunu anlatmak istedi

Eğer anlatmak istediği buysa forumda temiz programlar mevcut bence arkadaşın anlatmak istediği tam olarak virüssüz bir keylogger ve bu mümkün değil yani..

Beyler Selamün Aleyküm internette çok araştırdım keylog'un içine bile keylog kurmaya kalkan varmış :D
merak ettiğim konu ise şu bu koskoca sanal alemde tertemiz bir keylogger varmı yokmu varsa paylaşırmısınız ? :trl :trl

Ayrıca Tüm RAT'larında Keylogger Özelliği Bulunuyor Sonuçta Aynı Mantık Madem Atıcaksın Neden Sadece Keylogger Kullanasınki ?

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
kardeşim sen yanlıs anladın bence. arkadas diyorki örneğin sen bi keylogger programı yapıyorsun ama icine kendi serverini yerleştiriyorsun bende bu keylogger programını kullanıyorum ava giderken avlanıyorum sanırım bunu anlatmak istedi

Tamam İşte Hocam Antivirüsler O Keylogger Programını Virüs Algılar.Adam Güvenilir Bir Yerden İndirirse Sıkıntı Olmaz , Ama Antivirüsler Ginede Algılar.

MONCEN

Yeni üye
9 Eki 2012
19
0
Merhaba

Tamam İşte Hocam Antivirüsler O Keylogger Programını Virüs Algılar.Adam Güvenilir Bir Yerden İndirirse Sıkıntı Olmaz , Ama Antivirüsler Ginede Algılar.

virüssüz bir program kalmadı bide hack yapacak bir kisi virüsleri arkadaş edinmeli.

Keyloggeri oluştur veya elinde varsa onu da kullanabilirsin, kriptolama programi kullan sonra da online olarak virus taraması yap :)

Merhaba arkadaşlar en son 4 yıl önce gırmışdım foruma lakın şıddetle keyloger ava gıderken benıc avlamayacak basıt sadece sosyal gırış bılgısını kopyalayıp e-posta-şıfre şeklınde atsa daha çok makbule geçer aslında yuksek ıhtımal tel. numarasıyla gırış yapan bır kaç şfre kombınasyonu denedığımde tuturamadığım ıçın çareyı laptop una keyloger yukleyerek bılgılerı kolaylıkla alabıleceğım bır exe varsa çok makbule geçer

gırışler telden olsada arada laptop kullnma ıhtıamlı
eposta yerıne tel kulansada şıfre kombınasyonlarının tutmayışı
basıt yuklendığınde karşı bılgısayar nete bağlanır bağlanmaz gırış bılgılerı kopyaladığı anca benm maıl adresıme yollamasını ıstedığım masum bır exe onerın exenın adını örn key.exe ise meraklı exe olarak ad değiştırdığımde de bozulmaması gerekıyor.

4 yıl sonra bu hale getıren ve sinir siterese sokan aklımda gönlumde ve kalbımde 6.5 yıl sonra yer edınen
Umarım Hayal Kırıklığına Uğratmazsın

------
Neyse arkadaşalar bır el atın şöyle nıtelendırım kardeşi mt2 pvp oynamak ıstıyor ve laptopda açamadını bazı pvp hatalarında unıty ıstıyor dedını soyluyordu
keyı problem çözuyormuş gıbı bı şekılde yuklıcem tarayıcıları sıfırlayacam m. securty hataya neden olan oymuş gıbı davranıp sıleceme yanı kurgu hazır ancak key konusundada sız bır el atın
İyi forumlar

5 Eki 2015
53
0
Arkadaşlar ben ava giderken avlanmamak konusunda böyle bir konu oluşturdum sınavlardan dolayı pek aktif buluanmadım yanlış anlaşılma olmuş kusura bakmayın virüs olmadan virüs yaratılamaz tabi de benim sordugum dediğim gibi keylogger olucak fakat başka birisini hackliyeyim derken bir başkası da beni hacklemiyecek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.