vista kurulumu herşeyiyle

sassalo

Üye
15 Ara 2008
62
0
benim ki vistaydı aynısını yapmıştım ama şimdi xp ye çevirdim vista da 3 programdan fazla açmıyor bi o kötü yha

alayınaisyan1

Yeni üye
6 Kas 2009
1
0
KAYSERİ
Arkadaş ben vistayı yukluyom bilgisayarıma sonra program filesin felan yuklu oldugu bölumde bana 35 gb lık yer kalıyo sonra guncellemeler gelıyo bende beceremıyom guncellemelerı aradan tas catlasın 3-4 gun cekıyo bana 5 gb lık yer kalıyo nasıl yapacam anlatın lutfen bana

apo96fb

Yeni üye
17 Ağu 2009
18
0
Kafkas
coksaol ama bunl<rın bıde cd sı varmıs ama bende yok bu yuzden ıntrentten dosylarını ındırebılcegımb ır lınk vermısınız msn [email protected] dan lınkı gondere bılırsınız şimdiden tsk acıl lazım bu dosyalar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.