vistaya xp formatı atamıyorumm :S

djediz

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
707
0
Sivas
Arkadaslar forumda ve nettde çok araştırma yaptım ama olmadı benm laptop vista o yüsden xp yapmak istiyorum ama bi türlü yapamadımm sata harddisk olduundan olmuyomus bana bu konuda yardımcı olur musunuss şimdiden teşekkürlerr :S

djebu15

Üye
24 Ağu 2008
90
0
ya arkadşaım sen onu bi bilgisayarcıya ***ür o harddiski alıp format atıyo çok pahalı deil 10 ytl

djediz

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
707
0
Sivas
ya benm laptop arçelik olduundan burda serwiside yoq qarantiye wersek 3 ayda zor qetirirlerr baska bi yolu yok mu acabaa S:

avni64

Yeni üye
27 Tem 2009
11
0
Arkadaslar forumda ve nettde çok araştırma yaptım ama olmadı benm laptop vista o yüsden xp yapmak istiyorum ama bi türlü yapamadımm sata harddisk olduundan olmuyomus bana bu konuda yardımcı olur musunuss şimdiden teşekkürlerr :S
harddiski bios ayarlarindan IDE olarak degistir olmasi lazim ben öyle yapmistim

djediz

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
707
0
Sivas
Arkadaslar saqoln yardmlarıns için ben bu sorunu çoktan çözmüştüm konu hala açık aynı sorunu yaşayanlara faydalı olur sayqılarımla...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.