Visual Basic 6.0 Butona özellik verme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FataLove

Üye
17 Nis 2012
57
0
Ben vb6 da butona özelllik vermek istiyorum yani şöyle tılayınca uyarı mesajı yada başka bişey değil başka bir program acıcak butona tıklayınca başka bir program devreye giricek.

Yardım eden olursa çok sevinirim vb6 ilk programımı yapıcam oyuzden ustune cok dusuyorum :/

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
bir form daha eklersiniz yukarıdan project add form bölümünden. sonra butona şu konu ekleyin. form 2 asıl programınız olsun.

Form2.show
me.hide

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.