visual basic de flash ile tv seyretme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BreenLine

Üye
25 Eyl 2010
246
0
visual basicde radyo ve tv seyredebilceğim bi program yapmaya çalışıyorum. radyoları windows media player ile çalabiliyorum, ancak tv ler genellikle flash ile yayın yapıyolar ve bunları programıma aktaramadım, internetten araştırdım ama bişi elde edemedim. sorunun çözümünü bilen birileri vardır umarım :confused:

Örneğin media player için bir butona :
WindowsMediaplayer1.url = ("radyo adresi") şeklinde yapıyorum çalışıyor ancak flash player için böyle bişi söz konusu değil :(

Son düzenleme:

BreenLine

Üye
25 Eyl 2010
246
0

BreenLine

Üye
25 Eyl 2010
246
0
sorun orda zaten flash kurmaycaksınki kim dedi onu sana

internetten yayınlanan radyo yayınlalarını media player üzerinden çalıştırabiliyorum ancak internetteki çoğu tv yayınını mediaplayerda çalıştıramıyorum çünkü flash player üzerinden yayın yapıyorlar (yada ben o site üzerinden yayın yapılan ip adresine erişemedim) bu yüzden bende flash kullanmam gerekiyor diye düşündüm

evillord

Uzman üye
7 Tem 2009
1,558
0
Kod aklın di
internetten yayınlanan radyo yayınlalarını media player üzerinden çalıştırabiliyorum ancak internetteki çoğu tv yayınını mediaplayerda çalıştıramıyorum çünkü flash player üzerinden yayın yapıyorlar (yada ben o site üzerinden yayın yapılan ip adresine erişemedim) bu yüzden bende flash kullanmam gerekiyor diye düşündüm
öyle bişeye gerek yok sadece media player eklemek yeterli olacaktır hem radyo hemde tv ler için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.