Visual Basic Facebook Hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rellph

Yeni üye
1 Ocak 2012
31
0
s.a arkdaşlar ben şimdi bir facebook hack yazmak istiorum amacımı yanlış anlamayın bizim sınıfta bi arkdaşım var facebooku çlaınmış ylnız almak istior ben tamm alcam dedim ama ne snoopface dendiğim kaldı ne başka bişe.Şimdi facebook hack kendim yazmak istiorum fakat facebook telefondan bağlanılabilen sosyal paylaşım sitesi.Visual basic olunca bu iş olmuyor ben Seesharpe programını kullanmak istioyurm.Üç sorum var:
1.Visual Basic ile yazabilir miyim?
2.SeeSharpe ile yazabilir miyim?
3.Bu bir fakemi yani böle bişe yazılamaz mı yardım edin acil laz<ım
:inv çok zor drmdayım :S

42KANUNI

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
411
0
visual ilede yazarsın galiba bize hoca daha bu gün dedi bazı virüsler basicten yazılıyor diye virüs yapabilirsen ne ala

vatancambaz

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
374
0
@vatancambaz
Visual Basic ile keylogger yapabilirsin ve virüs kalıplarını visual basicle toplayabilirsin.
facebook hack ilk msn hackle başlar msn hackde keylogger yada sosyal mühendislikle olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.