Visual Basic Görüntülü Programlama Dersleri

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir

Merhaba Arkadaşlar ;

Gelen Yoğun Istekler Doğrultusunda Daha Önce Çektiğim Derslere Tekrar Başlıyorum.Ama Bu Sefer Direk Program Yazma Değilde Temelden 0'dan Hep Beraber Kodlama Öğrenicez.Direk Programın Yapımını Göstermektense Böylesi Sizler İçin Daha Yararlı Çünkü Kendi Programınızı Yaparken Kimseye Bağlı Kalmadan 0'dan Kendi Mantığınızla Yapabileceksiniz.

Dersleri Temel'den Ileri Düzeye Doğru Çekmeyi Planlıyorum Aksilik Olmazsa Hemen Hemen Hergün Dersk Ekliyeceğim.

Sizlere Tavsiyem Atlamadan Tek Tek İzleyin Ve Daha Sonra Pratik Yapın.Pratik Yapmak Gereklidir Bu Dili Ezberleyerek Öğrenemezsiniz, Yaratıcı Olmanız Lazım.

Lafı Çok Uzatmak İstemiyorum Derslerde Hatam Olduysa Veya Bir Yeri Atladıysam Veyahut Sürç-i Lisan Ettiysek Affola Arkadaşlar.

Google Hesabınızla Kanalıma Abone Olarak Eklenen Yeni Videolardan Anında Haberdar Olabilirsiniz.Umarım Kısa Sürede Sizleride Bu Yazılım Camiasının İçinde Başarılı Arkadaşlar Olarak Görebiliriz.Derslerimi Başka Yerlerde Paylaşabilirsiniz Bilgi Paylaştıkça Büyür Ama Emek Hırsızlığı Yapmadan Bir Teşekkürü Çok Görmemenizi Rica Ediyorum.

Arkadaşlar Dersler Oynatma Listesi Şeklindedir Şuan 5 Ders Var Her Gün Eklemeye Çalışıcam Onun İçin Hergün Bakmanızı Tavsiye Ederim.

Ayrıca Sadece Visual Basic 6 Dersleri Değil Yakın Zamanda Bildiğim Tüm Dillerin Dersini Vermeyi Düşünüyorum Herkez İlla Vb6 Öğrenecek Diye Bir Kural C#, C++, PHP, Python Gibi.

Youtube Kanalım : Tıkla

Görüntülü Dersler : Tıkla - Youtube

Dersler

(VB Dersleri - 01) Değişkenler & Veri Tipleri - (26.01.2014)
(VB Dersleri - 02) Koşullu İfaderler (İf , Select-Case) - (26.01.2014)
(VB Dersleri - 03) Döngüler (For-Next, For-Each, Do-While) - (26.01.2014)
(VB Dersleri - 04) Fonksiyon Yazma & Kullanma - (26.01.2014)

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
dersler sesli değil sesli olsaydı daha iyi olurdu böyle pek anlaşılmaz bence :) ama yinede güzel paylaşım

ExCoder

Yeni üye
19 Haz 2014
32
0
Dersleri visual studio ya geçip vb 6.0 değil vb.net olarak vermeni tavsiye ederim.Kendim için değil yeni öğrenecek olanlar için hem daha kolay hem de daha güncel olanı öğrenmiş olurlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.