Visual Basic & İndirme Linkleri

KodAbi

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,846
0
Konya
Kardeş Baya Uğraşmıssın Teşekkürler :D

?TurkHackTeam ?

TRWE

Katılımcı Üye
1 Şub 2008
615
13
Düzce
Öncelikle teşşekkürler......Ancak VB 6.0 bu hali ile kurulmuyordu.TRWE bunu

Yeni Nesil Windowslar'da

Microsoft Visual Basic'in Tüm Sürümlerinin Yüklenmesi -
adresinde detaylı anlatımla düzeltip yayınladı.Şimdi tüm Windowslara sorunsuz kuruluyor Neden burada yayınlamdığınız diye sorarsanız bunda uzun zaman önce burada bir konu açmıştım VB 6.0 MSDN kütüphanesi hakkında bana kimse yardımcı olmadı....Bu beni baya üzmüştü....

Tekrar teşşekkürler sayesinzde yeni bir sürüme sahip oldum.....

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.