Visual Basic .net Geri sayım sayacı

OnlineC

Yeni üye
3 May 2014
50
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ben visual basic .nette bir geri sayım sayacı yapmak istiyorum ama kodları denklerştiremedim.1 Teext Box 1 Button 1 Label ve Timer ile nasıl yapabilirim.
Not:Text boxa yazılan label de geri sayılacak ve süre bittiğinde süre bitti yazacak.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Dostum saniye olarak mı geriye sayım yapacak yoksa verilen dakikayı mı geriye saycak, hani 4 dakika girersin 60 saniyede bir azalır .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.