Visual Basic .NET ile Mobil Uygulama Yazmak?

bybilisim

Üye
18 May 2016
56
0
California
arkadaşlar visual basic dili ile yani .NET ile mobil uygulama yazılabilir mi?

biraz araştırdım Xamarin kullan diyorlar. Ancak .NET ile yazılsa bile ne tür şeyler yapılabilir?

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
her programa dili ile para kazanılabilir tabiki :) xamarin c# ile kullanılıyor fakat çok başarılı değil en güzeli java kullanmak android platformu için

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Merhaba Değerli Üyemiz,

Siz programı yazıp farklı cihazlarda çalıştırdıktan sonra neyle yazdığınız önemli değildir. Satmanız suç teşkil etmez. Ancak para kazandıkça FuLL versiyon kullanma gereğini zaten kendinizde hissedeceksiniz.

SaygılaR

alibernas

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
308
0
Gotham City
sorununuz Tam anlamadım ama anladığım kadar Siz Program Yazmak İstiyorsunuz Bunun için vİsual basic öneririmim eğerki android için yazıcvaksanız java ya da visual basic in içindeki şeylerdende yararlana bilirsin

bybilisim

Üye
18 May 2016
56
0
California
Merhaba Değerli Üyemiz,

Siz programı yazıp farklı cihazlarda çalıştırdıktan sonra neyle yazdığınız önemli değildir. Satmanız suç teşkil etmez. Ancak para kazandıkça FuLL versiyon kullanma gereğini zaten kendinizde hissedeceksiniz.

SaygılaR

Değerli yorumun için teşekkürler dostum,

Diyelim ki programı yazdım, her şey tamam .exe dosyasına kadar hazırladım. Bir setup dosyası haline getirdim ve müşterilerimin karşısına sundum. 1 haftasını ücretsiz olarak kullanıma izin verdim, 1 hafta sonra kredi kartıyla veya havale/EFT gibi yollarla ödemesini yaparak, programın button1 load kısmına yazdığım 100 aktivasyon kodundan birini yazarak programa giriş yapabilecek. Bu aktivasyon kodunu da müşterim ödemesini yaptıktan sonra ben mail ile manuel olarak göndereceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.