Visual Basic NewRaT Desktop(EKRAN) Görüntü Alma

NewRaT

Yeni üye
13 Tem 2014
50
0
Visual basit de server programıma ekran görüntüsü alma kodu istiyorum

rat yapıyorum ekran göRÜNtüsü alma kodu paylaşırmısınız

RAT dediğin Delphi, Assembler, (Object Pascal), C++ gibi dillerle yapılır.

visual basik le en iyisi yapılıyor ve bu senin saydığın proramlar hepsi benzer kod sistemleriyle çalışmakta

Son düzenleme:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
orjinal sitesi bir kenara kendi programının olmasıda bir kenara

ve böyle değerli ratların kendi orjinal sitelerine ulaşmak ta zor

Ben kaç yıldır inceleme yapan bir insanım ve BU FORUMDAN indirdiğim Darkcomet-RAT nereye ne koyuyor neyi çalıştırıyor onu bunu şunu yapıyor mu incelemiş bir insanım ve bu forumda uzmaniz abinin paylaştığı RAT kesinlikle temizdir.

Ayrıca server bindleme işlemi serveri %80 ihtimalle bozar, yani bu yöntem artık geçersiz.

Post kasmana gerek yok, hepsini 1 mesaja da toplayabilirsin.

RAT öyle Visual Basic ile olacak iş değil, RAT dediğin Delphi, Assembler, (Object Pascal), C++ gibi dillerle yapılır. Senin yapacağın pek işe yaramaz yani. En azından Darkcomet bu diller ile programlandı. (Assembler, Object Pascal ve Delphi)

Son düzenleme:

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Etine buduna bakmadan rat yapmak istiyorlar.
Gidin uzman yazılımcı olun saçınızı bu işler ile ağırtın,5-10 yıl o işte çalışın ondan sonra rat yapmak istiyorum diyin,gece gündüz facebookta takılıp Wolfte-m,lol denilen bebe oyununu oynadıktan sonra TurkHackTeam e gelip bu tür konular açıyorlar.

Artık kim üstüne alınırsa.

Tavsiye olarak,C , C++ dillerini öğrenmeye başla eğer rat yapmak istiyorsan.

NewRaT

Yeni üye
13 Tem 2014
50
0
6 yıldır turkhack team üyesiyim..
bir çok ratı kullandım..
bir cok da program yaptım kendi çapımda..
basit bazı program dillerinide biliyorum..
evet çok prefosyonel olmaya bilirim..
ama emin ol senin gibi face değilim..
tşk ederim.. C , C++ şu anda yüzde 30lük buk bir bilgiyle öğrenmeye devam ediyorum..

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
C++'ın %30'luk bölümünü bile bilseydin böyle Visual Basic'e kalmazdın. ;)

Ne ise, sana dediğim gibi git indir Darkcomet-RAT bu forumdan.

Darkcomet-RAT'ın websitesindeki dosyanın MD5'i ile bu forumdakinin MD5'i bile uyuşuyor ne diyorsun :D

Bu forumdaki tüm dosyalar temizdir, ayrıca RAT'ta virüs buldu diye kullanmaman senin bu işlere yeni başladığını gösterir. Çünkü RAT bir HACK aracıdır, hem SERVER oluşturma özelliği olduğu için VIRUS olarak gözükür. ;)

Senin yapacağın RAT'ta aynı şekilde virus olarak gözükecektir.

NewRaT

Yeni üye
13 Tem 2014
50
0
bu cocuk taktı bu virüs meselesine..

yav güzel kardeşim..

visual basic de zaten yaptığın dosyayı f5 e bastığında bile virüs olarak görüyor..

onu biliyoruz ikde bir nie takıldın bu konuya..

benim derdim virüs olarak görmesi değil..

rat ları yapan kisilerin ratlara kendi serverlerini koymuş olduklarını düşünmem anlatabildim mi..

adamlar zaten pro rat yazıyorlar serverlerini gömüş olmaları büyük bir ihtimal..

fudlamak onlar için bebek oyuncağı anlatabildim mi ..

tedirgin olmak istemiyorum.. neyse.. ben kendi başımın çağresine bakarım :)

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
bu cocuk taktı bu virüs meselesine..

yav güzel kardeşim..

visual basic de zaten yaptığın dosyayı f5 e bastığında bile virüs olarak görüyor..

onu biliyoruz ikde bir nie takıldın bu konuya..

benim derdim virüs olarak görmesi değil..

rat ları yapan kisilerin ratlara kendi serverlerini koymuş olduklarını düşünmem anlatabildim mi..

adamlar zaten pro rat yazıyorlar serverlerini gömüş olmaları büyük bir ihtimal..

fudlamak onlar için bebek oyuncağı anlatabildim mi ..

tedirgin olmak istemiyorum.. neyse.. ben kendi başımın çağresine bakarım :)

1. Ratların hiç biri temiz değil,ratı yapana hizmet eder.
2. Ratları her kullanan bilgisayarın bilgileri,ratı yapan kişiye gider,bedavaya yapmıyorlar.
3. Ratlar kodlanırken kodları C++,ara yüzü ise VisualBasic veya C# ile VisualStudio üzerinden yapılır.
4.C++ öğrenmek için türkçe kitaplar,Ali GÖREN...: C ve C++ İçin E-Kitap İndir
5.Tahmini rat yapabilmek için öğrenim süreci min 5 yıl.
6.Rat yerine küçük çapta bilgisayar virüsü yapımı 1-2 saat :[C++] Very Simple Trojan - Source Codes - rohitab.com - Forums
7.Asosyalleşmek var işin içinde.
8.Üst düzey zeka lazım,ayrıca tek kişi yazamaz.
9. Bu işler karnını doyurmaz,kolay gelsin.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.