VİSUAL BASİC -- Progress Bar Yapımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shapethis

Üye
31 Ağu 2011
80
0
Arkadaşlar progress barı yapıyorum tamam ama progressbar dolduktan sonra belirlediğim formun açılmasını istiyorum bu nasıl olacak yardımcı olur musunuz ??

PoisonScorpion

Uzman üye
15 Eki 2011
1,382
0
İstanbul
PoisonScorpion ;

Shapethis : ''Visual Basicle bu konuyla ilgili veya diğer Visual basic konularıyla ilgili yardımcı olucam bana özelden iletişim adresini yaz ve ayrıntılı konuşuruz''

//PoisonScorpion

Launch Jw

Üye
31 Eki 2011
115
0
Yanlış...

MeseLa şu kod ile halledebilirsin:

if progressbar1.value = 100 Then
Form2.show ()
Bir sorun olursa PM'den ulaş bana.

Kodunda yanlışlık var

If ProgressBar1.Vaule = 100 Then
Form2.Show ()
Else
'Eğer bir hata olursa yapılacak işlemlerin kodlarını buraya yaz
'örneğin
MsgBox "Hata.Uygulama başarısız",vbinformation, "Error"
'gibi
End If

---------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca şöyle

If "Şu işlem şöle olursa" Then
Yapılacak İşlemle (Kodlar)
Else
"Else" eğer bu işlem yapılmaz ise olacak işlemler
End If
"End If" bitiriş kodumuz olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.