Visual Basic Proje

Len4x

Üye
29 Eki 2018
55
0
Merhabalar Vize2 Projem de Bir sorunum var fakat hiç bir türlü Çözüm yolu bulamadım.
Böyle bir form ekranım var
AD619z.png

Köşede alınan Dersler kısmına Ders Eklemesi yapıp vize final alıp ortalamasını listview da görüntülüyorum ItemCheck Özelliğini Kullanıyorum CheckedListBox'ın Fakat ItemCheck Onay butonu değiştikçe işlem yaptığı için Dersin Checkboxunu Kapatmak istedigimde da Vize final notlarını giriyor Kapattığında eklemesini Engellemem Lazım bunun ile ilgili yardımcı olabilecek varsa çok müteşekkir Olurum
İyi forumlar.
İşlem Aşaması
V9XrZP.png
Giriş işlemi için bilgiler yazılıyor
Gm29qV.png
Değer Girildi Dersin Başındaki Checkbox İşaretlendi ve ekleme sağlandı
mM7ojP.png
tik kapandı tekrar ekleme sağladı.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.