//Visual Basic Seri Tuşa Basan Program Yapımı //

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

P4MB1K

Üye
14 Tem 2012
173
0
Bursa
SeLamun AleyKum arkadaslar,

Ben P4MB1K ;

Benim Sizlere Visual Basic 6.0 İle ilgili bir sorum olacak Ben Seri Tuslara basan Bir Program Yapmak İstiyorum. Ama Niyetin tek Bir Tuş değil karıstırarak yapması mesele 2-1-2-1-2-1-2-1
Gibi yapması.

Benim Bu sorunumla İlgili Bulduqum Kodlar

Dim Komut As New AutoItX3Lib.AutoItX3
Private Sub Command1_Click()
Timer1.Enabled = True
End Sub
Private Sub Command2_Click()
Timer1.Enabled = False
End Sub

Private Sub Form_Load()
Command2_Click
Timer1.Interval = 2000
End Sub

Private Sub Timer1_Timer()
SendKeys ("2,1")
End Sub

Bunlar. Bu kodlara Göre 2000 invertalde bir command 1 'e tıklayınca Aktif oluyor 2-1 tusuna aynı anda basıyor Command 2 ye basınca duruyor . Benim isteğim başlatınca 2000 intervalle 2 tuşunu basıp sonra 2010 intervalle 1 tusunu basması .. Lütfen yardımcı olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.